Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek dumna z córki! Długo ją ukrywała!

Katarzyna Cichopek jest mamą dwójki pociech - Adama i Heleny. Razem z mężem, Marcinem Hakielem postanowili, że nie będą pokazywać wizerunku swoich dzieci w mediach, co jest obecnie często wybieranym wyjściem przez rodziców w świecie mediów. Jednak ostatnio Kasia Cichopek zrobiła wyjątek i pokazała twarze córki i syna!

Katarzyna Cichopek dumna z córki

 Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Para zdobyła w programie nie tylko główną nagrodę, ale coś znacznie ważniejszego - miłość. 

Para pobrała się 20 września 2008, a rok później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko - Adam. W 2013 roku urodziła się Helena i od tego momentu tworzą cudowną czteroosobową rodzinę. 

Zarówno Kasia Cichpek, jak i Marcin Hakiel aktywnie prowadzą swoje media społecznościowe, gdzie pokazują pewną część życia prywatnego. Także dzieci goszczą na nagraniach i zdjęciach. 

Jednak do tej pory para bardzo uważała, by nie publikować ich wizerunku z różnych powodów. Takie podejście do pokazywania twarzy swoich dzieci wyznaje sporo rodziców. 

Jednak ostatnio aktorka serialu "M jak miłość" zrobiła wyjątek i pokazała kilka zdjęć, do którego pozują także jej dzieci. Ostatnio miała ku temu doskonały powód, bo Helena zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma! 

Reklama

Wygląda na to, że Helenka idzie w ślady mamy oraz utalentowanego tanecznie ojca! Kasia Cichopek nie mogła ukryć swojej dumy oraz wzruszenia i nic w tym dziwnego. 

Mając takie wsparcie ze strony rodziców Adam i Helena mogą jeszcze podbić polski show-biznes. Jak widać, Helena już zrobiła w tym kierunku pierwszy krok. 

***
Zobacz również: 

Jak mieszka Katarzyna Cichopek? Najpiękniejszy jest balkon!

Kasia Cichopek miała dużą szansę zostać prowadzącą "You Can Dance"? "To jest decyzja stacji"

Katarzyna Cichopek zdradziła, ile schudła!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy