Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję. Chodzi o dom

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno ogłosili, że chcą razem zamieszkać i szukają już nowego domu. Jak się jednak okazało, para mocno się pospieszyła, bo wszystko wskazuje na to, że będą zmuszeni zamieszkać w rodzinnym domu prezentera, wraz z jego matką! Skąd taka decyzja?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie kupią jednak domu
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie kupią jednak domu Mateusz JagielskiEast News

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą jak najszybciej zamieszkać w nowym domu i intensywnie szukają lokum, które spełni ich wymagania.

Największe znaczenie miała mieć dla nich lokalizacja, która umożliwiłaby zarówno im jak i dzieciom dogodny dojazd do pracy i szkoły. Pojawiły się także plotki, że para szuka domu w sąsiedztwie Marcina Hakiela, byłego męża Katarzyny Cichopek, co miało ułatwić im dzielenie się opieką nad dziećmi.

Z informacji, które uzyskał portal se.pl wynika jednak, że wszystkie te doniesienia mijają się z prawdą, a para ma inne plany!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieszkają w domu prezentera! Powód zaskakuje

W dobie szalejącej inflacji i drożyzny Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewki wolą zachować ostrożność - doskonale wiedzą przecież, że zakup nowego domu jest wprawdzie dobrą inwestycją, ale w tym momencie mocno nadszarpnąłby ich budżet i byłby sporym obciążeniem. Aktorka i prezenterka ma już zresztą nie najlepsze doświadczenia z kredytem we frankach i tym bardziej chce zachować ostrożność!

Katarzyna Cichopek nie lubi długów. To dlatego podjęła ciężką decyzję!

Katarzyna Cichopek znana jest z tego, że nie lubi długów i jak przekonuje portal se.pl zawsze szybko i na czas spłaca swoje należności. Ta cecha pomogła jej bezkonfliktowo przeprowadzić podział majątku podczas rozwodu z Marcinem Hakielem - oddała tancerzowi połowę apartamentu na warszawskiej Sadybie, bo bardzo szybko spłaciła swoją część kredytu.

Aktorka i prezenterka woli więc wyremontować rodzinny dom swojego partnera i w ten, bezpieczniejszy sposób zainwestować pieniądze. Trzymamy kciuki za ten projekt!

Zobacz również: 

Anna Świątczak u Katarzyny Zdanowicz: Doświadczyłam spotkania z BogiemINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas