Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali w „PnŚ” jako para. „Prosimy o zmianę”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali w „Pytaniu na śniadanie” jako para. Środowe wydanie śniadaniówki było pierwszym po tym, jak prowadzący oficjalnie ujawnili swój związek. Nie wszystkim widzom przypadli jednak do gustu. „Prosimy o zmianę” – piszą niektórzy internauci.

Wypoczęci, uśmiechnięci, a przede wszystkim już oficjalnie razem - takimi słowami rozpoczęli środowe wydanie "Pytania na śniadanie" Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski.

Mimo iż para prowadzących pojawiała się wspólnie na ekranie już od przeszło dwóch lat, najnowsze wydanie śniadaniówki było dla nich wielkim wydarzeniem. Pojawili się w niej bowiem wspólnie po raz pierwszy od oficjalnego ujawnienia swojego związku.

Zobacz również: Weronika Rosati zaliczyła niemałą wpadkę. Ten szczegół mocno dodał jej lat

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: romans

"Coming out" prowadzących z pewnością na długo zapadnie w pamięci widzów i internautów. Mimo krążących od dłuższego czasu plotek na temat związku dziennikarza i aktorki, sami zainteresowani przez długi czas nie potwierdzali tych doniesień. Wszystko jednak do czasu.

Podczas podróży do Ziemi Świętej Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim, opatrując je opisem "Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć".

Tuż po tym wydarzeniu radosną nowinę ogłoszono w "Pytaniu na śniadanie", gdzie połączono się z prezenterami podczas programu. Wtedy też widzowie byli świadkami pierwszego pocałunku na wizji.

Zobacz również: Khloe Kardashian postawiła na obcisły kombinezon. Od jej figury ciężko oderwać wzrok

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów wspólnie w "Pytaniu na śniadanie"

Po powrocie z wakacji Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili do pracy. Środowe wydanie "Pytania na śniadanie" znów poprowadzili wspólnie - tym razem jednak oficjalnie jako para.

W programie poruszono takie tematy jak prawidłowe mycie zębów, walka z migreną czy suplementacja jodu. Studio śniadaniówki odwiedził również mistrz świata w armwrestlingu. Prowadzący starali się zachowywać naturalnie, raz za razem posyłając do kamery nieśmiałe uśmiechy. Nie wszystkim to się jednak spodobało.

W sieci zaroiło się od komentarzy.

Dla sporej rzeszy widzów najnowszy odcinek śniadaniówki był jednak ogromnym wydarzeniem. Nie zabrakło komentarzy, w których internauci cieszyli się z powrotu pary prowadzących. Dla wielu duet Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest niezastąpionym.

Zobacz również: Emocje w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Widzowie krytykują Justynę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy