Katarzyna Sokołowska pokazała synka! "Przepiękny"

Katarzyna Sokołowska w lipcu tego roku została mamą. Choć reżyserka pokazów mody pochwaliła się już fanom kilkoma fotkami maluszka, to na wszystkich odwrócony był on tyłem do aparatu. Teraz gwiazda pokazała fanom jego twarz i zaapelowała do rodziców.

Katarzyna Sokołowska jest szczęśliwą mamą
Katarzyna Sokołowska jest szczęśliwą mamą Mateusz GrochockiEast News

W kwietniu tego roku Katarzyna Sokołowska ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Informacja ta szybko obiegła media i spotkała się z dość skrajnymi reakcjami, głównie przez wzgląd na wiek reżyserki pokazów mody. Katarzyna Sokołowska skończyła 49 lat i, choć część fanów szczerze gratulowała jej macierzyństwa, to pojawiły się także opinie, że pierwsza ciąża w tym wieku wiąże się z wieloma zagrożeniami.

W ostatnich tygodniach na Instagramie Katarzyny Sokołowskiej pojawiały się fotki maluszka, ale na wszystkich był on odwrócony tyłem do aparatu. Teraz reżyserka pokazów mody zrobiła wyjątek i pokazała fanom twarz synka. 

Katarzyna Sokołowska pokazała małego synka! "Jaki przystojniaczek"

Na Instagramie Katarzyny Sokołowskiej pojawiło się właśnie zdjęcie małego Ivo, którego trzyma w ramionach partner reżyserki. Pod zdjęciem Sokołowska napisała:

Nasz Synek kończy dzisiaj 4 miesiące. Jestem ze wszystkimi kobietami i mężczyznami matkami i ojcami, którzy domagają się swoich praw. In vitro daje szansę i nadzieję.

Te osobiste słowa spotkały się z natychmiastową reakcją fanek, które nie tylko zachwycają się urodą maluszka, ale dzielą także osobistymi doświadczeniami z in vitro:

- "Cudny", "Przepiękny", "Śliczny bobas", "Jaki przystojniaczek", "Patrząc na tego cudnego szkraba mogę powiedzieć-GRATULUJĘ że się nie poddałaś, ja też. Dzięki in vitro zostałam ponownie mamą po latach, każdy kto chce zostać rodzicem powinien mieć do tego prawo i pomoc", "Mały cudniś. Każdy powinien mieć prawo ale i wsparcie w walce o bycie rodzicem. Pozdrawiam z moim 3 miesięcznym Igo" - piszą.

Zobacz również:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 33: Tomasz OrganekINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas