Reklama

Reklama

Katarzyna Zdanowicz na wakacjach. "Czasami trzeba mieć czas tylko dla siebie"

Katarzyna Zdanowicz po kilku miesiącach intensywnej pracy znalazła w końcu czas na wypoczynek. Dziennikarka jako miejsce urlopu wybrała Hiszpanię, a swój wyjazd relacjonuje w mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym wyjawia, że tym razem wyjechała bez swojego syna.

Katarzyna Zdanowicz ma za sobą kilka miesięcy obfitujących w masę nowych wyzwań zawodowych. Na początku roku dziennikarka rozpoczęła pracę jako prowadząca "Wydarzenia" w telewizji Polsat. - Idzie nowe, dla mnie również zawodowo, jestem pełna energii i nadziei. Zapraszam Was przed ekrany TV dzisiaj o 18.50, debiutuję jako prowadząca główne wydanie weekendowych Wydarzeń w Polsat i Polsat News. Wierzę, że z większością z Was będziemy się tutaj spotykać regularnie. Trzymajcie kciuki za mnie, tak ja trzymam za powodzenie każdego z Was. Zdrowia, miłości, pokoju, spełnienia marzeń i sięgnięcia szczytów, gdziekolwiek je sobie wyznaczyliście! - napisała na swoim Instagramie 1 stycznia. 

Reklama

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce?

Debiut w roli prowadzącej "Wydarzenia" to jednak niejedyny sukces zawodowy, którym może pochwalić się w tym roku Katarzyna Zdanowicz. Dziennikarka rozpoczęła też projekt "Zdanowicz pomiędzy wersami", w ramach którego przygotowuje wideopodcasty, które można oglądać w serwisie Kobieta portalu Interia (wszystkie odcinki podcastu zobaczysz TUTAJ). Do rozmów zaprasza gwiazdy, ekspertów ze świata nauki i influencerów, z którymi porusza niezwykle ważne, bieżące tematy.

"Czas tylko dla siebie"

Nic dziwnego, że po kilku miesiącach niezwykle intensywnej pracy Katarzyna Zdanowicz udała się na wypoczynek. Jako miejsce wakacji obrała Hiszpanię, w której spędza czas ze swoimi przyjaciółmi już od kilku dni. Ostatnio podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, w którym wyjawiła, że na wakacje udała się bez swojego synka.

"Rzadko wyjeżdżam bez syna..ale czasami trzeba mieć czas tylko dla siebie.." - napisała dziennikarka. Na zdjęciu pozuje z lampką szampana, mając na sobie zwiewną, białą tunikę wykończoną niebieskim haftem. Trzeba przyznać, że wygląda niezwykle stylowo - nawet gdy spędza czas, delektując się lekturą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy