Katarzyna Zdanowicz w smutnym komunikacie. "Chciałabym uciąć nieprawdziwe treści"

Katarzyna Zdanowicz to jedna z bardziej lubianych telewizyjnych gwiazd. Dziennikarka jest znana także z tego, że chroni swoje życie prywatne, a w przestrzeni medialnej skupia się na swoich osiągnięciach zawodowych. Tym razem zrobiła wyjątek, by uciąć wszelkie spekulacje i powiadomiła fanów o trudnym momencie w swoim życiu.

Katarzyna Zdanowicz zaskoczyła fanów wyznaniem
Katarzyna Zdanowicz zaskoczyła fanów wyznaniem VIPHOTOEast News

Katarzyna Zdanowicz zaskoczyła internautów smutnym wyznaniem

Katarzyna Zdanowicz, to dziennikarka, którą widzowie polubili za jej sposób bycia w przestrzeni medialnej. Najbardziej znana jest z prowadzenia serwisów informacyjnych oraz z podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami".

Znana z tego, że chroni swoje życie prywatne na codzień, prezenterka zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie.

"Nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane" - zaczęła swój wpis w mediach społecznościowych Katarzyna Zdanowicz.

Takie sytuacje faktycznie nie mają miejsca u dziennikarki, dlatego wpis zwrócił szczególną uwagę jej odbiorców. Niestety, okazało się, że wraz z mężem po wielu latach wspólnego życia, zdecydowali się na rozstanie.

"Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładania swoich emocji... Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę" - zaskoczyła wyznaniem Zdanowicz.

Dziennikarka tworzyła związek z Marcinem Zdanowiczem przez wiele lat

Katarzyna Zdanowicz znana jest z tego, że chroni swoje życie prywatne
Katarzyna Zdanowicz znana jest z tego, że chroni swoje życie prywatne Wojciech OlkuśnikEast News

Sprawy prywatne przez wiele lat pracy nie przykrywały spraw zawodowych Katarzyny Zdanowicz. Tym bardziej informacja ta była zaskoczeniem dla fanów dziennikarki. Mężem dzienniki jest Marcin Zdanowicz, z którym w 2011 roku ta powitała na świecie syna Maksymiliana.

Para niemal nigdy nie pokazywała się razem publicznie i na próżno także było szukać ich wspólnych zdjęć i informacji na temat małżonka telewizyjnej gwiazdy.

Tym razem także prezenterka zdecydowała się przy okazji ogłoszenia rozstania z mężem opublikować swoje zdjęcie w pojedynkę.

"To stare zdjęcie... ale nie o zdjęcie tu chodzi" - zaznaczyła Katarzyna Zdanowicz na samym początku wpisu.

Po odczytaniu informacji, w komentarzach natychmiast pojawiły się słowa wsparcia dla dziennikarki od jej wiernych fanów. Rozstania i rozwody niemal zawsze są trudnymi, życiowymi sytuacjami i internauci wyrazili pełne zrozumienie dla Katarzyny Zdanowicz.

Anita Lipnicka u Katarzyny Zdanowicz o odejściu z Varius ManxINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas