Katarzyna Zdanowicz na zdjęciu sprzed lat. Dziennikarka jest nie do poznania

Katarzyna Zdanowicz przez lata przeszła niemałą metamorfozę. Do mediów społecznościowych właśnie trafiło ujęcie z 2010 roku, na którym dziennikarka dla wielu może być nie do poznania. Po ówczesnej fryzurze już dawno nie ma śladu. Spójrzcie na to zdjęcie!

Katarzyna Zdanowicz
Katarzyna ZdanowiczWojciech Strozyk/REPORTEREast News

Katarzyna Zdanowicz w gronie ulubionych dziennikarek Polaków

Katarzyna Zdanowicz nie zapomina o aktywności w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje już ponad 65 tys. osób, a grono to stale się powiększa. Dziennikarka stara się pokazywać, jak wygląda jej codzienność, a więc na Instagramie nie brakuje ujęć z pracy czy też urlopowych wyjazdów.

Katarzyna Zdanowicz
Katarzyna ZdanowiczBaranowskiAKPA

Katarzyna Zdanowicz na zdjęciu sprzed lat

Tym razem dziennikarka za pośrednictwem instagramowej relacji udostępniła zdjęcie sprzed lat. Pojawiło się ono na profilu "tele.nostalgia" i ukazuje Katarzynę Zdanowicz w towarzystwie Mariusza Abramowicza w "Nowy Dzień z Polsat News".

Ujęcie jest z 10 stycznia 2010 roku. Od tamtej pory upłynęło dokładnie 14 lat i nie da się ukryć, że przez ten czas dziennikarka przeszła niemałą metamorfozę. Katarzyna Zdanowicz przede wszystkim zdecydowała się na zmianę fryzury.

Nadal pozostaje wierna blond kosmykom, ale dziś stawia na nieco chłodniejszy odcień. Po prostej grzywce nie ma już śladu. Zastąpiły ją lekkie pasma w stylu "curtain bangs", które delikatnie opadają na czoło.

Poza tym dziennikarka postawiła na znacznie krótsze włosy sięgające do linii żuchwy, które, jak widać po instagramowych zdjęciach, można stylizować na wiele sposobów.

***

Marta Żmuda Trzebiatowska: wychowałam się blisko natury, więc jestem bliska prawdyINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}