Katarzyna Zdanowicz zachwyca na zdjęciu "o poranku"!

Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka i prezenterka telewizyjna mocno chroni swoją prywatność, ale od czasu do czasu dzieli się na Instagramie bardziej osobistymi fotkami. Właśnie opublikowała zdjęcie "o poranku" i zachwyciła fanów, którzy zasypali ją komplementami.

Katarzyna Zdanowicz pokazała się fanom w bardziej prywatnym wydaniu
Katarzyna Zdanowicz pokazała się fanom w bardziej prywatnym wydaniu VIPHOTOEast News

Katarzyna Zdanowicz pochodzi  z Bydgoszczy, jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Poznańskim, a od wielu lat dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Widzom Polsatu znana jest najlepiej jako prowadząca "Wydarzenia", ale sporą popularnością cieszy się także jej wideocast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" w serwisie Interia Kobieta.

Mimo, że dziennikarka i prezenterka mocno chroni swoje życie prywatne, to od jakiegoś czasu aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie i coraz chętniej dzieli się tam z fanami osobistymi wpisami, fotkami i filmikami. Zebrała tam już także prawie 60 tysięcy obserwujących!

Katarzyna Zdanowicz pochwaliła się fotką zrobioną z rana. Fani zasypali ją komplementami

Katarzyna Zdanowicz podzieliła się z fanami zdjęciem z auta, zrobionym o poranku, chwilę prze pracą. Dziennikarka i prezenterka wygląda na nim wyjątkowo promiennie i bardzo naturalnie, wręcz jak nastolatka!

Zdjecie o poranku..lekko jeszcze zaspana..ale wrzucam je..żeby odesłać Was na stories...jeśli jedziecie jeszcze do pracy posłuchajcie #spotyfy #zdanowiczpomiedzywersami i @riya_sokol o motywacji,celu, obfitości...jeśli chcecie nas zobaczyć wrzucę na stories link do @kobieta_interia @interia_codziennie

- napisała pod zdjęciem, zapraszając fanów do osłuchania jej najnowszej rozmowy z wokalistką i motywatorką Riyą Sokół. 

- "Piękna", "Pięknie pani wygląda", "Jaka śliczna", "Zupełnie inne wydanie", "Wyglądasz prześlicznie", "Jak zwykle piękna" - piszą fani, zachwycając się nowym zdjęciem.

Jak podoba wam się dziennikarka w takiej odsłonie?

Zobacz również: 

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 41: Riya SokółINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas