Reklama

Reklama

Katarzyna Zdanowicz zachwyca na zdjęciu "o poranku"!

Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka i prezenterka telewizyjna mocno chroni swoją prywatność, ale od czasu do czasu dzieli się na Instagramie bardziej osobistymi fotkami. Właśnie opublikowała zdjęcie "o poranku" i zachwyciła fanów, którzy zasypali ją komplementami.

Katarzyna Zdanowicz pochodzi  z Bydgoszczy, jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Poznańskim, a od wielu lat dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Widzom Polsatu znana jest najlepiej jako prowadząca "Wydarzenia", ale sporą popularnością cieszy się także jej wideocast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" w serwisie Interia Kobieta. 

Katarzyna Zdanowicz jest również autorką książki "Zawsze mówi, że wróci" - zbioru reportaży opowiadających o życiu żon i partnerek alpinistów, a prywatnie żoną oraz matką Maksymiliana.

Mimo, że dziennikarka i prezenterka mocno chroni swoje życie prywatne, to od jakiegoś czasu aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie i coraz chętniej dzieli się tam z fanami osobistymi wpisami, fotkami i filmikami. Zebrała tam już także prawie 60 tysięcy obserwujących!

Reklama

Zobacz również: Katarzyna Skrzynecka zdradziła kulisy odejścia z "Twoja Twarz brzmi znajomo"

Katarzyna Zdanowicz pochwaliła się fotką zrobioną z rana. Fani zasypali ją komplementami

Katarzyna Zdanowicz podzieliła się z fanami zdjęciem z auta, zrobionym o poranku, chwilę prze pracą. Dziennikarka i prezenterka wygląda na nim wyjątkowo promiennie i bardzo naturalnie, wręcz jak nastolatka!

- napisała pod zdjęciem, zapraszając fanów do osłuchania jej najnowszej rozmowy z wokalistką i motywatorką Riyą Sokół. 

- "Piękna", "Pięknie pani wygląda", "Jaka śliczna", "Zupełnie inne wydanie", "Wyglądasz prześlicznie", "Jak zwykle piękna" - piszą fani, zachwycając się nowym zdjęciem. 

Jak podoba wam się dziennikarka w takiej odsłonie?

Zobacz również: 

Iwona Wieczorek była obsesją Patryka Kalskiego?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy