Reklama

Reklama

Katie Price i jej 15-letnia córka Princess wyglądają jak bliźniaczki!

Pomiędzy nimi może być 29 lat różnicy. Katie Price i jej 15-letnia córka Princess wyglądają jednak, jakby były siostrami, a nie matką i córką. Kontrowersyjna gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie ze swoją pociechą i zaskoczyła tym swoich fanów.

Katie Price i jej kontrowersyjne podejście do wychowania córki

Katie Price to gwiazda, która od początku swojej kariery wywołuje skrajne emocje w show-biznesie. Osobowość telewizyjna i była modelka nie tylko wygląda kontrowersyjnie, ale na przestrzeni lat jej zachowania nieraz były krytykowane. 

 Zwłaszcza gdy na świat przyszła jej córka, Princess. Sposób wychowywania dziecka był szeroko komentowany w mediach, a największą sensację wzbudziło to, jak Katie Price stylizuje własne kilkuletnie dziecko, malując ją i doczepiając jej sztuczne rzęsy. 

Zachowanie to zostało uznane za demoralizujące i gorszące, ale gwiazdka nic sobie z tego nie robiła. Niedawno także została skrytykowana, że w dniu urodzin swojej córki poleciała na wakacje z nowym ukochanym, nie spędzając czasu z pociechą. 

Teraz, by nieco naprawić swój wizerunek, po długim czasie pokazała wspólne zdjęcie z Princess, która wyrosła na piękną dziewczynę. Jednak patrząc na ich wspólne zdjęcie, można pomyśleć, że są to dwie siostry, a nie matka i córka. 

Reklama

Czy córka Katie Price pójdzie w jej ślady?

Princess także przejęła nawyki urodowe od matki, gustując w opaleniźnie, powiększonych ustach i doczepianych rzęsach, a przypomnijmy, że dziewczyna ma dopiero 15 lat. 

Dziewczyna poszła także drogą kariery swojej matki i sama prowadzi już swoje konto w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją prawie 600 tysięcy internautów. 

Może jednak Princess Andre pokieruje nieco inaczej swoją karierą i nie powtórzy błędów matki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katie Price

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy