Khloe Kardashian już tak nie wygląda! Co za zmiana!

Khloe Kardashian od czasu, gdy straciła sporo kilogramów, uwielbia zmieniać coś w swoim wyglądzie. Tym razem postanowiła ponownie zmodyfikować swoją fryzurę i zaskoczyła tym fanów. Nowe zdjęcie gwiazdy wywołało poruszenie wśród internautów.

Khloe Kardashian kocha zmiany. Widać to po jej wyborach modowych na przestrzeni ostatnich miesięcy
Khloe Kardashian kocha zmiany. Widać to po jej wyborach modowych na przestrzeni ostatnich miesięcy RUBA/BackGrid UK /East NewsEast News

Khloe Kardashian wie, jak zaskoczyć fanów. Zmiana za zmianą

Khloe Kardashian schudła 20 kilogramów na przełomie kilku miesięcy. Zmiana ta była spektakularna i trudno było rozpoznać jedną z sióstr Kardashian.

Okazuje się, że to nie koniec metamorfozy! Ostatnio na profilu Khloe Kardashian pojawiło się nowe jej zdjęcie, do którego gwiazda pozuje w... nowej fryzurze.

Tym razem na jej głowie pojawiła się grzywka, która potrafi być prawdziwą metamorfozą i tak stało się też w przypadku Khloe.

Nowa fryzura bardzo ją zmieniła, co spodobało się większości jej fanów.

W komentarzach pod najnowszym zdjęciem nie szczędzili jej komplementów. Niemal wszyscy komentujący byli zgodni w opinii, że nowa fryzura pasuje ich ulubienicy.

Zmiana na plus? Eksperymenty z wyglądem

Siostry Kardashian kochają prześcigać się wzajemnie w zmianach. Niekiedy trudno za nimi nadążyć. Prym w tej kwestii wiedzie Kim Kardashian, którą siostry nieustannie próbują dogonić.

Na początku przemian Khloe Kardashian widać było mocną inspirację właśnie stylem Kim. Khloe wybrała tak samo jasny kolor włosów, jaki ma jej siostra, ubierała się niezwykle podobnie, a nawet... zachowywała się jak siostra.

Teraz jednak nieco odchodzi od tych mocnych powiązań z Kim Kardashian i stawia na... większą naturalność. Przy okazji nowej fryzury, nowego cięcia, postanowiła ona nieco także ocieplić kolor włosów. Wybrała miodowy blond, a nie platynowy jak przez ostatnie miesiące.

Taka zmiana zdecydowanie służy Khloe Kardashian! Czym jeszcze zaskoczy nas jedna z sióstr Kardashian? Czas pokaże!

Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na gali 30-lecia PolsatuINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas