Reklama

Reklama

Khloe Kardashian kusi na Instagramie. Pokazała zdjęcia z sypialni

Khloe Kardashian nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Celebrytka opublikowała właśnie zestaw zdjęć, wykonanych w sypialni hotelowego pokoju. Nie wszyscy internauci są jednak pod wrażeniem.

Khloe Kardashian przeszła spektakularną metamorfozę. Jej "nowy" wygląd wciąż jest szeroko komentowany w mediach na całym świecie. Fani celebrytki są pod wrażeniem jej figury i często przypominają jak długą drogę musiała przejść 38-latka, aby wpisać się w obowiązujące standardy piękna. Kiedyś określano ją bowiem mianem "najbrzydszej z sióstr".

Khloe Kardashian popija szampana w hotelowej sypialni

Khloe Kardashian od dłuższego czasu w pocie czoła walczy o idealne kształty. Poświęcenia przynoszą efekty. 38-latka mocno schudła, a teraz z chęcią prezentuje światu idealnie wyrzeźbioną sylwetkę.

W niedzielę celebrytka wybrała się do Paryża, gdzie wzięła udział w Paris Fashion Week. Najpierw jednak podzieliła się ze światem zdjęciami wykonanymi w sypialni hotelowego pokoju.

38-latka pozuje na nich ubrana w biały szlafrok, z ręcznikiem na głowie. W ręku trzyma kieliszek szampana. Uwagę przykuwają szczupłe i długie nogi gwiazdy.

Reklama

"To daje Kris Jenner energię" - napisała pod zdjęciem.

Zdjęcie nie wszystkim przypadło jednak do gustu. Wśród internautów znaleźli się tacy, którzy skrytykowali szczupłą sylwetkę Khloe Kardashian.

Zobacz również: Anna Wendzikowska przerywa milczenie. „Byłam poniżana, gnębiona”

Khloe Kardashian zachwyca figurą

Dziś 38-latka zachwyca wyglądem. 28 lipca Khloe Kardashian powitała na świecie swoje drugie dziecko. Pierworodny syn pary przyszedł na świat dzięki surogatce. Wiele osób sądziło, iż Khloe Kardashian zdecydowała się na taki krok w obawie o zmianę figury. Wkrótce wyjawiono, że jej decyzja miała zupełnie inne podłoże.

Zobacz również: Czy terapia przed kamerami ma sens? Małgorzata Ohme szczerze o show Dody

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy