Reklama

Reklama

Czy terapia przed kamerami ma sens? Małgorzata Ohme szczerze o show Dody

Początkiem września na antenie Polsatu zadebiutował program „Doda. 12 kroków do miłości”. Artystka pod czujnym okiem kamer poszukuje prawdziwej miłości. Wiele kontrowersji wzbudza jednak psychoterapia, której wokalistka poddaje się na oczach widzów. Głos w sprawie zabrała Małgorzata Ohme. Zwróciła uwagę na niezwykle istotną kwestię.

"Doda. 12 kroków do miłości" jest programem, którego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Piosenkarce "pomimo sukcesów w życiu zawodowym, nigdy nie udało się stworzyć szczęśliwej relacji". Dlatego zdecydowała się wziąć udział w eksperymencie, który bacznie śledzą widzowie.

Małgorzata Ohme o show Dody. Czy można przejść terapię przed kamerami?

W telewizyjnym show Doda umawia się na randki z mężczyznami, aby w końcu poznać tego jedynego.

"W okresie od maja do lipca 2022 roku artystka poddała się eksperymentowi mającemu na celu znalezienie prawdziwej miłości... lub przynajmniej zrozumienie mechanizmów popełnianych wcześniej błędów.

Artystka spotkała się 12 mężczyznami. Każde spotkanie zostało zarejestrowane, a następnie przeanalizowane przez psychologa. Materiały zaprezentowane w programie są zapisem tego eksperymentu" - czytamy w opisie programu.

Reklama

Wiele kontrowersji wzbudza jednak fakt, iż sesje z psychologiem, które odbywa wokalistka, są pokazywane w telewizji. Rodzi się więc pytanie - na ile Doda jest tego świadoma i jak bardzo potrafi być w takim przypadku szczera? Głos w sprawie zabrała Małgorzata Ohme.

Zobacz również: Ewelina Flinta nie wystąpiła w DDTVN przez Kraśkę! Co powiedziała w tej sprawie?

"Wszelkie próby oswojenia terapii mogą dać szanse wyjścia ze stereotypów na ten temat"

Małgorzata Ohme zdobyła szeroką rozpoznawalność dzięki wcielaniu się w rolę prowadzącej programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Z wykształcenia jest jednak psycholożką i psychoterapeutką Akademickiego Centrum Psychologii SWPS. Jak przyznała w rozmowie z serwisem plotek.pl, oglądanie Dody na kozetce może zachęcić ludzi do sięgnięcia po pomoc specjalisty.

Co więcej, Małgorzata Ohme twierdzi, iż wokalistka ma szansę wyciągnąć z terapii coś dla siebie. Zwraca uwagę na fakt, iż obecnie coraz więcej spotkań z psychologami odbywa się w formie zdalnej.

Zobacz również: Sebastian Karpiel-Bułecka szczerze o małżeństwie. „Żona nigdy nie mogła tego zrozumieć”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda - 12 kroków do miłości | Małgorzata Ohme

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy