Reklama

Khloe Terae kusi w bikini

Khloe Terae wybrała się na plażę do Santa Monica, gdzie wyeksponowała swoją seksowną figurę w skąpym kostiumie kąpielowym. Trzeba przyznać, że piękna fotomodelka wie, jak przyciągnąć wzrok plażowiczów i fotoreporterów!

Khloe Terae jest 27-letnią kanadyjską fotomodelką i aktorką serialu "Surfer Jay", pochodzącą z Toronto, której udało się zdobyć niesamowitą popularność w mediach społecznościowych. 

Jej profil na Instagramie obserwują już ponad 3 miliony osób, a ta liczba stale się powiększa, ponieważ atrakcyjna blondynka wie, jak podnieść temperaturę w sieci. 

Regularnie wrzuca na swój profil nowe zdjęcia, do których pozuje w skąpych kostiumach kąpielowych, a fani nie szczędzą jej komplementów w komentarzach. 

Khloe Terae w skąpym kostiumie kąpielowym

Niedawno celebrytka została przyłapana przez fotoreporterów na plaży w Santa Monica, gdzie, jak zawsze, podkreśliła swoją seksowną figurę skąpym bikini. 

Reklama

Założyła też lekką sukienkę, jednak szybko ją zrzuciła, aby móc równomiernie się opalić i w pełni zaprezentować wszystkim znajdującym w jej pobliżu plażowiczom swoje piękne ciało. 

Trzeba przyznać, że Khloe Terae jest bardzo pewna siebie. 

Od razu widać, że piękność nie wstydzi się tego, jak wygląda!

Czytaj również: 

Sylwia Grzeszczak cała na zielono! 

Na Grenlandii spadł deszcz. To pierwsza taka sytuacja w historii

Zdjęcie Maryli Rodowicz obiegło sieć. "Nawet bym nie poznał"

Potrójne morderstwo w Opolu Lubelskim. Sprawiedliwość po 20 latach

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama