Kim jest nowa partnerka Dawida Ogrodnika? Zabrał ją na czerwony dywan

Dawid Ogrodnik triumfował na gali Orłów, gdzie odebrał nagrodę za najlepszą główną rolę męską. Oczy fotoreporterów skierowane były jednak na jego towarzyszkę. U boku aktora pozowała bowiem jego nowa partnerka, która postawiła tego wieczoru na efektowną stylizację. Kim jest Paulina Bernatek?

Dawid Ogrodnik triumfował na gali Orłów, gdzie odebrał nagrodę za najlepszą główną rolę męską
Dawid Ogrodnik triumfował na gali Orłów, gdzie odebrał nagrodę za najlepszą główną rolę męskąArtur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Za nami jubileuszowa 25. Gala Polskich Nagród Filmowych "Orły" 2023. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć znanych osobistości ze świata filmu, muzyki i szeroko pojętej kultury. Jedną z takich osób był Dawid Ogrodnik, który zdobył Orła za najlepszą główną rolę męską w filmie "Johnny", gdzie wcielił się w postać wzorowaną na Janie Kaczkowskim.

Rola miała być szczególnym wyzwaniem dla Dawida Ogrodnika. Jak przyznał po odebraniu nagrody, życie w skórze Jana było "najczulszym i najgłębszym przeżyciem w karierze". "Przez kilka godzin grałem scenę, w której pacjent umiera w lęku i strachu. W scenariuszu stoi, że mam mu czytać wezwania z litanii. Czytam je, ale widzę, że to nic nie daje. Zaczynam improwizować, wymyślam jakieś historie, próbuję pocieszyć. I czuję, że jestem bezradny. (...) Zostało to we mnie na kilka dni, aż wreszcie zrozumiałem, że muszę się z tym pogodzić" - mówił o swojej roli Dawid Ogrodnik.

Tym samym aktor zapisał na swoim koncie trzecią statuetkę Orła w karierze.

Dawid Ogrodnik zaskoczył na gali Orłów. Pojawił się z nową partnerką

Na gali Orłów Dawid Ogrodnik skierował na siebie całą uwagę fotoreporterów. Na czerwonym dywanie pojawił się bowiem wraz ze swoją nową ukochaną. Aktor, który poprzednio związany był z aktorką Martą Nieradkiewicz, odnalazł szczęście u boku Pauliny Bernatek. Co o niej wiadomo?

Dawid Ogrodnik zaskoczył na gali Orłów. Pojawił się z nową partnerką
Dawid Ogrodnik zaskoczył na gali Orłów. Pojawił się z nową partnerką Artur Zawadzki/REPORTER East News

Nowa partnerka aktora jest psychoterapeutką. Para miała poznać się na planie filmu "Johnny". Ukochana Dawida Ogrodnika na gali Orłów skradła całe show. Kobieta postawiła tego wieczoru na bogato zdobioną suknię z głębokim dekoltem w iście hollywoodzkim stylu. Kreacja była na tyle efektowna, że kobieta zrezygnowała z jakichkolwiek innych dodatków. Stylizację uzupełniła jedynie sandałkami oraz kobiecym makijażem.

Dawid Ogrodnik zaskoczył na gali Orłów. Pojawił się z nową partnerką
Dawid Ogrodnik zaskoczył na gali Orłów. Pojawił się z nową partnerką Artur Zawadzki/REPORTER East News

Co ciekawe na gali Orłów nie zabrakło również byłej partnerki Dawida Ogrodnika. Marta Nieradkiewicz wręczała jedną z nagród.

Na gali Orłów nie zabrakło również byłej partnerki Dawida Ogrodnika
Na gali Orłów nie zabrakło również byłej partnerki Dawida OgrodnikaAdam Jankowski/REPORTEREast News

Dawid Ogrodnik: życie prywatne

Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz przez długi czas uznawani byli za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Oboje są popularnymi aktorami, jednak skutecznie unikali blasku fleszy, wspólnych wywiadów i sesji zdjęciowych. W 2018 roku powitali na świecie córkę. Nigdy jednak otwarcie nie mówili o swoim życiu prywatnym.

Pod koniec 2022 roku Dawid Ogrodnik pojawił się jednak na ściance u boku innej kobiety, co natychmiast wywołało falę spekulacji na temat jego związku. Aktor nie zabierał jednak głosu w tej sprawie. Na jubileuszowej gali Orłów Dawidowi Ogrodnikowi towarzyszyła ta sama kobieta, z którą pojawił się publicznie w październiku ubiegłego roku. Dziś jest już niemal pewnym, iż aktor odnalazł miłość u boku Pauliny Bernatek. Para nie szczędziła sobie czułych gestów, a na czerwonym dywanie pozowali trzymając się za ręce.

Dawid Ogrodnik na gali Orłów 2023
Dawid Ogrodnik na gali Orłów 2023Artur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News
Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 48: Zuzanna Grabowska i Paweł DomagałaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas