Reklama

Reklama

Kim Kardashian dziękuje matce! To ona pomogła jej rozstać się z mężem

Nie od dziś wiadomo, że w rodzinie Kardashianów różnie się działo, ale gdy przychodzi kryzys siostry mogą liczyć na siebie oraz na matkę. Tak było i teraz, bo okazuje się, że to właśnie Kris Jenner wspierała Kim Kardashian podczas jej rozstania z Kanye Westem. Teraz córka dziękuje za to wsparcie matce.

Kim Kardashian jest wdzięczna matce za wsparcie. Gdyby nie ona, wciąż tkwiłaby w związku z Kanye Westem!

Rozstanie Kim Kardashian i Kanye Westa było zaskoczeniem dla fanów na całym świecie. Z czasem wychodziły kulisy ich małżeństwa i okazuje się, że nie wszystko było tak kolorowe, jak przedstawiały to zdjęcia publikowane w mediach społecznościowe przez małżonków. 

 Teraz, gdy od rozstania minęło już trochę czasu, a sama Kim Kardashian nabrała do tego dystansu oraz zdążyła wejść już w nową relację, gwiazda chętniej opowiada o tym, co się działo i jak bardzo nieszczęśliwa była. 

Niedawno celebrytka podzieliła się nowymi szczegółami na temat swojej relacji z Kanye. Przy okazji zdradziła, że jej matka, Kris Jenner, pomogła jej skupić się na byciu szczęśliwą w separacji. To ona właśnie wspierała najmocniej Kim Kardashian podczas tego koszmarnego dla niej czasu. 

W zapowiedzi wywiadu dla podcastu "Making Space with Hoda Kotb", celebrytka stwierdziła, że zawsze, gdy była w niekorzystnych dla niej związkach, matka zachęcała ją, by skupiła się na sobie i na swoim szczęściu, a nie była z kimś na siłę.

Reklama

Matka nakłaniała Kim Kardashian do odejścia od męża. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz

"Mama płakała nad moimi nieudanymi związkami już w college'u, lata temu. Mawiała wtedy: 'Wszystko czego pragnę dla moich dzieci i wszystko czego pragnę dla ciebie, to spokój ducha'" - powiedziała Kim Kardashian reality show "Z kamerą u Kardashianów".

Stanowisko Kris Jenner nie zmieniło się także, gdy Kim Kardashian była z Kanye Westem. Widząc, że córka czuje się coraz gorzej w tej relacji, prowadziła z nią szczere rozmowy, prosząc, by skupiła się na swoim spokoju, dzieciach i szczęściu. To właśnie wsparcie ze strony matki pomogło Kim Kardashian podjąć decyzję o rozwodzie. 

"Dzięki niej zdałam sobie sprawę z tego, że wszystkim będzie lepiej, jeśli po prostu wykonam ruch, by znaleźć ten wewnętrzny spokój", stwierdziła.

***

Zobacz również:

Kim Kardashian zdała egzamin prawniczy. Za czwartym razem

Kim Kardashian wygina się na karaibskiej plaży. Celebrytka wzięła udział w wyjątkowej sesji

Kim Kardashian z dekoltem do pasa przyłapana na Bahamach! I to z kim!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Kris Jenner | Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy