Kim Kardashian w skąpym bikini. Zachwyca figurą!

Kim Kardashian po raz kolejny uraczyła swoich fanów śmiałymi kadrami. Celebrytka opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje w skąpym bikini. 41-latka nie przestaje zaskakiwać!

Sylwetka Kim Kardashian to dla wielu kobiet ideał
Sylwetka Kim Kardashian to dla wielu kobiet ideałSPLASH / Splash NewsEast News

Członkowie rodziny Kardashianów dorastali na oczach milionów widzów i w blasku fleszy. Mimo upływu lat ich popularność nie słabnie.

Jedną z sióstr, która nieustannie cieszy się zainteresowaniem fanów, jest Kim Kardashian. Gwiazda po raz kolejny rozgrzała swoich obserwatorów do czerwoności.

Kim Kardashian uwielbia zaskakiwać swoich fanów

Kim Kardashian kocha zaskakiwać swoich fanów i odpowiednio o nich dba, publikując regularnie zdjęcia w swoich mediach społecznościowych.

Nie jest tajemnicą, że gwiazda stała się popularna między innymi dzięki swoim niezwykle kobiecym kształtom. Dlatego też chętnie dzieli się z internautami zdjęciami, w których pozuje w bikini. Te zdjęcia niezmiennie wywołują niemałe emocje.

Tak było i tym razem. Kim Kardashian podzieliła się z fanami zdjęciami w skąpym bikini. Wygląda perfekcyjnie!

Kim Kardashian w skąpym bikini. Wygląda fantastycznie!

Na najnowszych zdjęciach Kim Kardashian pozuje w czarnym, skąpym bikini, z ręcznikiem owiniętym wokół talii. W ręku trzyma kask motocyklowy. "Zawsze gotowa" - brzmi podpis pod zdjęciem, który sugeruje, iż celebrytka jest niemal w każdej chwili gotowa do wskoczenia na motocykl.

Gorące kadry nie umknęły uwadze innych celebrytek. Zdjęcia skomentowała między innymi Paris Hilton, która pozostawiła pod postem serię emotikon ognia. Urodę gwiazdy pochwaliła również jej siostra, Khloé Kardashian.

Nie mamy wątpliwości. Kim Kardashian zachwyca figurą!

***

Zobacz również:

"Sobota na Love Island": Randkowe wpadki uczestnikówPOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas