Kim Kardashian porównana do księżnej Kate?! To ją obraziło!

Kim Kardashian daleko od arystokracji, a jednak swego czasu media porównywały ją do... księżnej Kate! Wszystkiemu winna była pierwsza ciąża Kim, która była szeroko opisywana w mediach. To bardzo zabolało gwiazdę, o czym mówi dopiero teraz.

Kim Kardashian niezbyt dobrze zniosła ciążę
Kim Kardashian niezbyt dobrze zniosła ciążę Bauer GriffinGetty Images

Kim Kardashian urażona porównaniami do księżnej Kate

Zarówno Kim Kardashian jak i księżna Kate to jedne z najpopularniejszych osób na całym świecie. Patrząc jednak na obydwie panie, nie mają one zbyt wiele ze sobą wspólnego. 

Różni je dosłownie wszystko - tym, czym się zajmują, jaki styl życia prowadzą, jak zachowują się w przestrzeni medialnej, a także diametralnie różnią się pod kątem wyglądu i stylu. 

To jednak nie przeszkodziło prasie swego czasu mocno porównywać Kim i Kate ze sobą, co niezwykle zabolało tę pierwszą. 

Stało się to wtedy, kiedy Kim Kardashian zaszła w pierwszą ciążę i można było odnieść wrażenie, że wszyscy patrzą na to, jak wygląda celebrytka w błogosławionym stanie. 

Niestety, w tym wyjątkowym momencie nie zabrakło uszczypliwych uwag odnośnie jej wyglądu i ciała. Media w okrutny sposób wytykały jej nadprogramowe kilogramy i krytykowały każdą ciążową stylizację. 

"Nie byłam uroczą kobietą w ciąży. Nie podobało mi się to, nienawidziłam tego, nienawidziłam tego, jak się czułam, nienawidziłam tego, jak wyglądam" - wspomniała niedawno Kim Kardashian podczas rozmowy z Kristen Bell i Monicą Padman.

W tym samym czasie, kiedy Kim nosiła pod sercem North, w ciąży była także księżna Kate. Dlatego ciągle porównywano je do siebie. Ciąże pań przebiegały zupełnie inaczej, a także one same różniły się wyglądem! 

Kim po tylu latach wciąż pamięta to, jak paskudnie czuła się przez te porównania. 

"Te porównywania zabiły moją samoocenę. To było naprawdę paskudne" - podsumowała Kim Kardashian.
Kim Kardashian była krytykowana za swoje ciążowe stylizacje
Kim Kardashian była krytykowana za swoje ciążowe stylizacje Lars NikiGetty Images
Księżna Kate w przeciwieństwie do Kim Kardashian była chwalona przez media za to, jak dobiera stroje, będąc w ciąży
Księżna Kate w przeciwieństwie do Kim Kardashian była chwalona przez media za to, jak dobiera stroje, będąc w ciąży Max Mumby/IndigoGetty Images
Teresa Rosati chwali córkę za staranie proekologiczneNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas