Reklama

Kim Kardashian porównana do księżnej Kate?! To ją obraziło!

Kim Kardashian daleko od arystokracji, a jednak swego czasu media porównywały ją do... księżnej Kate! Wszystkiemu winna była pierwsza ciąża Kim, która była szeroko opisywana w mediach. To bardzo zabolało gwiazdę, o czym mówi dopiero teraz.

Kim Kardashian urażona porównaniami do księżnej Kate

 Zarówno Kim Kardashian jak i księżna Kate to jedne z najpopularniejszych osób na całym świecie. Patrząc jednak na obydwie panie, nie mają one zbyt wiele ze sobą wspólnego. 

Różni je dosłownie wszystko - tym, czym się zajmują, jaki styl życia prowadzą, jak zachowują się w przestrzeni medialnej, a także diametralnie różnią się pod kątem wyglądu i stylu. 

To jednak nie przeszkodziło prasie swego czasu mocno porównywać Kim i Kate ze sobą, co niezwykle zabolało tę pierwszą. 

Stało się to wtedy, kiedy Kim Kardashian zaszła w pierwszą ciążę i można było odnieść wrażenie, że wszyscy patrzą na to, jak wygląda celebrytka w błogosławionym stanie. 

Niestety, w tym wyjątkowym momencie nie zabrakło uszczypliwych uwag odnośnie jej wyglądu i ciała. Media w okrutny sposób wytykały jej nadprogramowe kilogramy i krytykowały każdą ciążową stylizację. 

Reklama

W tym samym czasie, kiedy Kim nosiła pod sercem North, w ciąży była także księżna Kate. Dlatego ciągle porównywano je do siebie. Ciąże pań przebiegały zupełnie inaczej, a także one same różniły się wyglądem! 

Kim po tylu latach wciąż pamięta to, jak paskudnie czuła się przez te porównania. 

***
Zobacz również:

Księżna Kate zdradziła swój sekret młodościINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy