Reklama

Reklama

Kim Kardashian w skąpym kostiumie kusi fanów!

Kim Kardashian wie, jak podgrzać atmosferę. Nie jest niczym zaskakującym, że gwiazda kocha pozować do zdjęć w bardzo kobiecych stylizacjach. Najsłynniejsza z sióstr Kardashian właśnie pochwaliła się, jak spędza czas w modnym wśród gwiazd Palm Springs i pokazała z tej okazji zdjęcie w bikini.

Kim Kardashian bawi się w Palm Springs

 Kim Kardashian korzysta z życia singielki jak tylko może. Po tym, jak rozstała się z mężem, Kanye Westem, i stara się ułożyć swoje sprawy na nowo. 

Wiele mówiło się o tym, że gwiazda robi dobrą minę do złej gry, bo chociaż cierpi po rozstaniu, to w mediach wygląda na niezwykle szczęśliwą i zrelaksowaną. 

Tym razem Kim Kardashian postanowiła zaznać nieco odpoczynku w malowniczym Palm Springs, czyli modnym mieście w stanie Kalifornia. 

Gwiazda pokazała, jak spędza czas w tym ekskluzywnym miejscu i oczywiście zachwyciła swoich fanów zdjęciem w bikini. 

Trudno nie zauważyć, że Kim wciąż trzyma formę i jej sylwetka zachwyca. Gwiazda sporo czasu spędza na siłowni i pilnuje diety. 

Nic więc w tym dziwnego, że wygląda niemal idealnie. Sylwetka gwiazdy stała się inspiracją dla jej fanów, by w tym roku mocniej potrenować przed sezonem bikini. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Kim Kardashian pozuje w bieliźnie modelującej 

Kim Kardashian jak Jackie Kennedy! Jest nie do poznania! 

Włoskie wakacje Kim Kardashian: biust na wierzchu i skąpa koronka w Watykanie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Palm Springs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy