Klaudia El Dursi wypina pośladki na basenie. „Anioł”

Klaudia El Dursi jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie relacjonuje swoją codzienność. Chętnie eksponuje wdzięki, pokazując się w bikini. Wczoraj Klaudia El Dursi postanowiła opublikować zmysłowe kadry, wykonane nad basenem. Zapozowała w białym kostiumie kąpielowym. Internauci nie mogli powstrzymać się od komplementów. „Petarda” – pisali w komentarzach pod postem.

El Dursi jest inspiracją dla wielu młodych kobiet
El Dursi jest inspiracją dla wielu młodych kobietVIPHOTOEast News

Klaudia El Dursi zrobiła spektakularną karierę. Wszystko zaczęło się od złotego biletu...

Klaudia El Dursi zysakła popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Pierwsza zdobywczyni złotego biletu dotarła aż do finału zmagań o zaszczytny tytuł. Chociaż nie udało jej się zdobyć głównej nagrody, zrobiła spektakularną karierę. Porzuciła wybieg i wybrała telewizję. El Dursi spełnia się dziś w roli prowadzącej. Jest twarzą programu "Hotel Paradise".

Dzięki charyzmie Klaudia El Dursi w  ostatnich latach stała się jedną z najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych w Polsce. Gwiazda "Hotelu Pasadise" jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 800 tys. użytkowników. Takie zasięgi robią wrażenie i wiążą się z intratnymi propozycjami współpracy.  Klaudia El Dursi nie może narzekać na brak propozycji współpracy.

Klaudia El Dursi zapozowała w białym kostiumie. "Ideał kobiety"

El Dursi jest inspiracją dla wielu młodych kobiet. Dba o swoje ciało, spędzając wiele godzin na siłowni i trenując grę w tenisa. Influencerka trzyma dietę. Efekty wysiłków są widoczne. Prezenterka  może  pochwalić się zgrabną i wysportowaną sylwetką. Chętnie eksponuje ją, wybierając odważne kreacje. Wczoraj na Instgaramie opublikowała serię zdjęć wykonanych nad basenem. Klaudia El Dursi zapozowała w białym,  wyciętym  stroju kąpielowym.

Zdjęcia gwiazdy programu "Hotel Paradise" bardzo spodobały się jej obserwatorom. Pod najnowszym postem  Klaudii El Dursi aż roi się od komplementów. Internauci zachwycają się zgrabną sylwetką swojej ulubienicy. "Piękna jak zawsze" - piszą w komentarzach.

Klaudia, jesteś najpiękniejsza. Naturalna! Uśmiechnięta z dystansem do siebie i świata! Uwielbiam!
Najpiękniejsza z tego całego hotelixu!
Ideal kobiety. Piękna, mądra, zaskakująca i czarująca zarazem.
Klaudia wyglądasz obłędnie.
możemy przeczytać w komentarzach.

***
Zobacz również: 

Maria Sadowska: W covidzie, gdybym żyła z muzyki, to umarłabym z głoduINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas