Reklama

Reklama

Klaudia el Dursi zachwyca długimi nogami!

Klaudia El Dursi to gwiazda, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Mama dwójki dzieci zaskarbiła sobie sympatię widzów i została prowadzącą programu "Hotel Paradise". Gwiazda też z zaangażowaniem prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie chwali się pięknymi zdjęciami. Od zawsze zachwycała sylwetką, ale teraz można stwierdzić, że gwiazda jest w szczytowej formie.

Klaudia el Dursi tak dba o sylwetkę

 Klaudia el Dursi, gdy pojawiła się w 2019 roku w programie "Top Model", zaskoczyła nie tylko widzów, ale i jury. 32-letnia modelka okazała się być mamą dwójki dzieci, która postanowiła spełnić swoje marzenia. 

Choć nie wygrała programu, znalazła pracę marzeń na planie show "Hotel Paradise". Gwiazda stała się ulubienicą widzów, którzy ochoczo śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. 

To właśnie tam dzieli się sporą częścią swojego życia prywatnego i oczywiście publikuje piękne zdjęcia. 

Gwiazda nigdy nie miała problemu z wagą i zawsze zachwycała sylwetką. Jednak solidne treningi i dieta trzymana od dłuższego czasu przez Klaudię, dały piorunujące efekty. 

Na zdjęciach fani zwracają uwagę na umięśniony brzuch celebrytki i szczupłe, długie nogi, której może pozazdrościć jej niejedna koleżanka z branży. 

Reklama

Klaudię obecnie obserwuje ponad 700 tysięcy internautów, którzy doceniają wdzięki gwiazdy. Na ostatnim zdjęciu, gdzie pozuje w czarnych, obcisłych spodniach, internauci patrzyli tylko na jedno - nogi aż do nieba! 

Nic dziwnego, że jury programu "Top Model" doceniło ją w 2019 roku "złotym biletem", który pozwolił Klaudii przeskoczyć pewien etap eliminacji. O takich warunkach może pomarzyć niejedna modelka! 

***
Zobacz więcej zdjęć Klaudii el Dursi 

***
Zobacz również: 

Klaudia El Dursi trafiła do szpitala na Zanzibarze i przeżyła tam dramatyczne chwile!

Klaudia el Dursi używa wegańskich kosmetyków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje