Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio pokazuje jak nie zmieniać pampersa. W tle marmurowe ściany

Klaudia Halejcio niedawno przeprowadziła się do nowego domu. Luksusowa rezydencja kosztowała ponad 9 milionów złotych! Fani chwalą gust aktorki, zwracając uwagę, że wnętrze posiadłości robi niesamowite wrażenie. Halejcio systematycznie pokazuje kolejne pomieszczenia nowego lokum. Niedawno zaprezentowała, jak na tle marmurowej ściany salonu, przebiera pampersa córeczce. „Nel to twoja kopia” – zauważają followersi. Słusznie?

Duże zmiany w życiu gwiazdy

Klaudia Halejcio niedawno została mamą. Aktorka na Instagramie chętnie relacjonuje, jak wyglądają pierwsze miesiące jej macierzyństwa.  W postach zaznacza, że narodziny dziecka były jednym z najpiękniejszych momentów jej życia. "Ten maluszek dał mi niesamowitą siłę i energię. Urodziłam nie tylko swój największy skarb, ale narodziłam się również ja na nowo" - zaznaczyła Klaudia Halejcio pod jednym ze zdjęć nowonarodzonej Nel.

Aktorka spełniła marzenie

Halejcio niedawno poinformowała fanów, że spełniło się jej kolejne wielkie marzenie. Aktorka razem z partnerem kupili dom. Zdjęcie posiadłości błyskawicznie obiegło Internet. Fani będąc pod wrażeniem posiadłości,  zachwalali między innymi jej nowoczesny styl. Luksusowa rezydencja  położona jest z dala od miejskiego zgiełku. Prywatności chronią wysokie drzewa oraz duży przestrzenny taras na którym aktorka przesiaduje z dzieckiem. Wzrok przykuwa również szklana fasada budynku.

Reklama

Klaudia Halejcio zaskoczyła fanów

Burze w komentarzach wywołał również najnowszy post aktorki. W krótkim i zabawnym filmiku Halejcio pokazuje jak zmienia maleńkiej Nel pampersa. Film nakręcony został z dwóch rożnych perspektyw. Proces przebierania pokazany oczami mamy znacznie różni się od tego, co widzi dziecko. "Kiedy ja patrzę na mojego słodkiego maluszka vs. kiedy Nel widzi mnie" - podpisała aktorka. 

Obserwatorzy docenili poczucie humoru aktorki. Jedna z fanek zaznaczyła: "To jaki ty masz dystans do siebie, do swojego wyglądu i tego co pokazujesz na IG jest po prostu pleasure to watch. Uwielbiam!!! Jesteś w moim top pozytywnych ludzików na IG". Nie brakuje osób, które potraktowały filmik jako przestrogę. "Już nigdy nie przebiorę dziecka w tej pozycji" - zaznacza żartobliwie jedna z mam.

W komentarzach fani aktorki zauważyli,  że Nel  bardzo ją przypomina. "To twoja kopia", "Jaka podobna do Ciebie", "Cała  Klaudia" - możemy przeczytać pod postem.      

Przeczytaj również:

Sylwia Grzeszczak przeszła metamorfozę

Co trzeba zrobić, żeby zostać milionerem?

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje