Reklama

Reklama

Konrad Wojterkowski odnalazł brata po 45 latach. Kim jest partner Moniki Richardson?

O Monice Richardson jest ostatnio głośno za sprawą głośnego rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim i związku z nowym partnerem, z którym już od czasu do czasu pojawia się na branżowych imprezach. Kim jest Konrad Wojterkowski? Jego rodzinna historia wzrusza do łez!

Monika Richardson promienieje w nowym związku. Kim jest jej partner?

Monika Richardson po niełatwym rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim szybko znalazła nową miłość. Jej ukochany to 48-latni filantrop, przedsiębiorca i producent filmowy, Konrad Wojterowski. 

Mężczyzna jest właścicielem grupy #BeReady i podobnie jak jego ukochana ma dorosłe dziecko z pierwszego małżeństwa. Jest ojcem 18-letniego Koli. 

Konrad Wojterkowski ma doświadczenie w produkcji filmów: "Get Low" i "Limousine". Od lat angażuje się również w kampanie przeciw przemocy.

Monika Richardson sprawia wrażenie szczęśliwej w nowej relacji i często publikuje zdjęcia z ukochanym w social mediach. 

Przyglądając się jej zdjęciom, można zauważyć, że dziennikarka promienieje i jest teraz w naprawdę świetnej formie, co można było dostrzec m.in. podczas gali Magazynu VIP, kiedy pojawiła się w obcisłej sukni na gali. 

Reklama

Konrad Wojterowski odnalazł brata po latach. Wzruszająca historia rodzinna partnera Moniki Richardson

Niedawno w programie "Dzień dobry TVN" partner Moniki Richardson podzielił się z telewidzami niesamowitą historią swojej rodziny. 

Konrad Wojterowski wyznał, że odnalazł starszego brata pomimo że nie widzieli się od ponad 40 lat. "Trzy lata temu nie wiedziałem o istnieniu Przemka" - powiedział. Po raz pierwszy ukochany dziennikarki i jego brat, Przemysław spotkali się w 2018 roku. 

Starszy brat partnera Moniki Richardson o tym, że ma młodszego brata dowiedział się 10 lat temu, ale nie wiedział, że mogą być ze sobą spokrewnieni. 

Podobno panowie, kiedy tylko się spotkali, poczuli, że naprawdę są braćmi, ponieważ łączy ich niezwykła więź. Miało to być uczuci, jakby znali się od wieków, choć ich rodziny nie były aż tak entuzjastycznie nastawione do całej sytuacji.

Konrad Wojterowski miał ogromne szczęście, że udało mu się spotkać brata. Słyszeliście o podobnych historiach? 

Czytaj również: 

Sylwia Bomba kusi w czerwonej sukience! 

Rita Ora topless. Zdjęcie podbija sieć!

Gwiazda "Mody na sukces" zniszczyła swoją urodę? Jest nie do poznania! 

Zobacz także: 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje