Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian odpowiedziała na zarzuty o operacje plastyczne!

Kourtney Kardashian podobnie zresztą jak i jej siostry - Kim Kardashian oraz Khloe Kardashian - zmieniła się na przestrzeni lat. Niektórzy jednak twierdzą, że zmiana ta spowodowana jest korzystaniem z operacji plastycznych. Gwiazda postanowiła w tej kwestii zabrać głos.

Kourtney Kardashian miała operacje plastyczne?

Kourtney Kardashian, podobnie jak i Kim oraz Khloe zrobiła oszałamiającą karierę i ma mocną pozycję w światowym show-biznesie. Widzowie śledzący losy rodziny Kardashianów, obserwowali to, jak siostry zmieniały się na przestrzeni lat. 

W sieci nie brakuje archiwalnych zdjęć z początków ich kariery i faktycznie, na niektórych z nich trudno poznać Kourtney, Kim czy Khloe. 

 Jednak sporo osób dopatruje się w tych zmianach ręki chirurga plastycznego. Kourtney Kardashian jako 42-latka wygląda teraz młodziej, niż kiedykolwiek! Nic więc dziwnego w tym, że fani szukają przepisu na taki wygląd. 

Reklama

"Kourtney przeszła mnóstwo operacji plastycznych! Po prostu zrobiła to w niezwykle naturalny sposób i wciąż uzupełniała rysy, zamiast je zmieniać. Botoks, korekcja nosa, jakiś strzał w tyłek lub BBL i to wszystko na początek...." - czytamy komentarz pod starym zdjęciem, do którego pozują trzy siostry.

Okazuje się, że te słowa uraziły samą Kourtney, która nie czekała z odpowiedzią. 

"Nie ma lepszego komplementu niż ten, który jest zbyt dobry, aby był prawdziwy. Strzał w tyłek i BBL. Hm, dzięki. A dopiero się rozkręcałeś - odpowiedziała na te zarzuty Kourtney Kardashian.

Tymi słowami gwiazda zaprzeczyła jakoby miałaby korzystać z usług medycyny estetycznej. 

***
Zobacz również: 

Maria Dębska chce unieważnić ślub kościelny z Bosakiem!? "Podjęła już decyzję"

Julia Kamińska rozstała się z partnerem po 12 latach! Znany jest powód

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy