Reklama

Król Karol III od zawsze kochał tylko Camillę? Dowodem zdjęcia ze ślubu!

Związek obecnego króla Karola III z Camillą Parker-Bowles od początku budził kontrowersje. Wieloletni romans zakończył się ślubem pary, a dziś cały świat tytułuje Camillę Królową Małżonką. Autorka biografii Camilii, która właśnie ukazała się na rynku przekonuje, że historia tej pary nie mogła skończyć się inaczej - Karol szczerze kochał zawsze tylko obecną żonę, a dowodem na to mają być... zdjęcia z jego ślubu z Dianą!

Król Karol III poślubił Camillę Parker Bowles, a dziś królową konsortę w 2005 roku. Nie jest jednak tajemnicą, że para, która poznała się w 1970 roku podczas meczu polo, przez wszystkie lata przed ślubem utrzymywała ze sobą bardzo bliskie kontakty. To właśnie o Camillę chorobliwie zazdrosna była księżna Diana i to Camillę obwiniał świat o przykry finał małżeństwa  "królowej ludzkich serc" i Karola. 

Z biegiem lat Camilla zaczęła jednak budzić coraz większą sympatię Brytyjczyków, którzy docenili, że przez cały ten czas wiernie trwała u boku Karola, będąc jego lojalną przyjaciółką. 

Camilla skończyła niedawno 72 lata i z tej okazji na rynku ukazała się jej biografia, której fragmenty wyciekły już do sieci i przedstawiają początki jej romansu z Karolem. Wynika z nich, że nie wszyscy bliscy i przyjaciele Karola popierali jego związek z Dianą, która kompletnie nie wiedziała, na co się pisze i "w co się pakuje". 

Reklama

podaje Daily Mail.

Co ciekawe, z książki wynika, że Camilla darzyła Dianę sporą sympatią i to młoda księżna urwała znajomość, czując, że jej mąż nigdy nie zapomniał o swojej pierwszej, wielkiej miłości. 

Zobacz również: Meghan Markle całkowicie odcięta. Karol III wkroczył do akcji! 

Król Karol III wiedział, że popełnia błąd żeniąc się z Dianą? Biografka przypomina zdjęcia!

Biografka rodziny królewskiej uważa także, że król Karol III już podczas ślubu z Dianą zrozumiał swój błąd i wychodząc z kościoła z młodą żoną rzucił w stronę Camilli wymowne spojrzenie. W sieci znaleźć można zdjęcia upamiętniające ten moment, a część fanów rodziny królewskiej zwraca uwagę na fakt, że Camilla ubrana była tego dnia na biało. Sądzicie, że już wtedy była pewna, że i ona zostanie kiedyś żoną Karola?

Zobacz również:

Karol III zwalnia stu pracowników?! "Ludzie są wściekli"

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama