Kryzys u księcia Williama i księżnej Kate. Rose Hanbury maczała w tym palce?

Księżna Kate i książę William do niedawna uchodzili za małżeństwo wręcz idealne. W ich postrzeganiu wiele zmieniła kłótnia z księciem Harrym i Meghan Markle oraz plotki o rzekomym romansie księcia Williama z Rose Hanbury. Ponoć ich kontakt się nie urwał, a brytyjskie media zalewają informacje o... nieślubnym dziecku Williama.

Książę William i księżna Kate uchodzą za idealną parę
Książę William i księżna Kate uchodzą za idealną parę Samir Hussein / ContributorGetty Images

Księżna Kate i książę William. Małżeństwo idealne, czy fikcja?

Księżna Kate i książę William w 2011 roku pobrali się, a ich ślub przeszedł do historii jako ten wymarzony i bajkowy. Poddani pokochali Kate Middleton, która włożyła całe serce w swoją nową rolę - rolę księżnej.

Wrażenie to przypieczętowało przyjście na świat księcia George'a, a następnie księżniczki Charlotte, a gdy pojawiły się choć cienie plotek na temat zburzenia idealnego wizerunku pary, na świat przyszedł książę Louis w 2018 roku.

William i Kate nigdy nie pozwalali sobie na publiczne wpadki, a biuro prasowe rodziny królewskiej starało się prowadzić narrację w mediach tak, by było oczywiste, że William i Kate są tacy sami za zamkniętymi drzwiami pałacu.

Ostatnie lata jednak burzą ich perfekcyjny obraz. Wyjawione przez brata Williama, księcia Harry'ego rodzinne problemy i kłótnie, a nawet rękoczyny, stawiają Kate i Williama w nieco innym, niekorzystnym świetle.

Odbudowie wizerunku nie pomagają plotki o rzekomym romansie Williama, który ponoć ma trwać w najlepsze, a wszystko przez Rose Hanbury.

Rose Hanbury. To nie pierwsza kochanka w rodzinie królewskiej

Zdrady, romanse i akty zazdrości, to nie nowość w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Niegdyś jednak łatwiej było to ukryć, gdy prasa nie miała tak łatwego dostępu do sekretów rodziny królewskiej.

Sytuację zmieniło małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany, która w słynnym wywiadzie dla BBC w 1995 roku wyznała, że jej mąż wciąż ma romans z Camillą.

Tragiczne losy księżnej Diany i skandal jaki temu towarzyszył nauczył rodzinę królewską, by lepiej pilnowała własnych spraw. Dlatego też wizerunek Williama i Kate był tak długo pilnowany i kreowany.

Prócz dramatycznych opowieści księcia Harry'ego i Meghan Markle o prawdziwym obliczu Williama i Kate, pojawiły się plotki o jego romansie z byłą modelką, Rose Hanbury.

Romans księcia Williama z Rose Hanbury. Skandal wybuchł na pogrzebie królowej Elżbiety II

Obecność Rose Hanbury na pogrzebie królowej Elżbiety II wywołała sensację i sprawiła, że plotki o jej romansie z Williamem powróciły
Obecność Rose Hanbury na pogrzebie królowej Elżbiety II wywołała sensację i sprawiła, że plotki o jej romansie z Williamem powróciły Max Mumby/Indigo / ContributorGetty Images

O sprawie zrobiło się głośniej przy okazji pogrzebu królowej Elżbiety II. To właśnie na tej niezwykle ważnej ceremonii miała pojawić się Rose Hanbury, żona markiza Cholmondeley i... jednocześnie była przyjaciółka księżnej Kate.

Romans Williama z byłą przyjaciółką żony, która miała sama wprowadzić Rose do królewskiego towarzystwa miał być skrzętnie ukrywany, a Kate miała dla dobra monarchii stłamsić w sobie zazdrość i trwać w małżeństwie z Williamem.

Sytuacja jednak uległa pogorszeniu, gdy na pogrzebie królowej Elżbiety II pojawiła się właśnie Rose, a Kate miała unikać jej za wszelką cenę. To wtedy plotki o kryzysie w związku Williama i Kate rozgorzały ze zdwojoną siłą.

Brytyjska praca donosiła, że w Walentyki także William miał spotkać się z kochanką, lecz plotki nie znalazły potwierdzenia. To jednak nie koniec rewelacji - William i Rose Hanbury mają mieć nieślubne dziecka, ukrywane przed światem.

Informację o nieślubnej córce podał portal Marca.com, twierdząc, że Iris Marina Aline Cholmondeley jest nieślubną córką księcia Williama z romansu z Rose Hanbury.

Powracającym o romansie plotkom nie pomagają doniesienia, że Rose planuje rozwód z markizem Cholmondeley'em.

Meghan i Harry, Kate i William oraz inni "royalsi" w katedrze św. Pawła © 2022 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas