Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski przewidział, co czeka nas latem 2022!

Krzysztof Jackowski i jego wizje dotyczące przyszłości świata, wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem osób, które w to wierzą. Tym razem jasnowidz podzielił się ze swoimi fanami tym, co jego zdaniem czeka nas latem w 2022 roku!

Krzysztof Jackowski i jego wizja. Przepowiedział pogodę na lato 2022

Krzysztof Jackowski to jeden z naczelnych i najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Jego wizje na przestrzeni lat nie tracą na swojej popularności, a on regularnie dostarcza nowości swoim fanom. 

 Chętnie wypowiada się na tematy polityczne oraz przewiduje katastrofy naturalne, które w najbliższym czasie będą dręczyć ludzkość. 

Tym razem pokusił się o wizję tego, co czeka nas w lecie w 2022 roku. 

W rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Jackowski podzielił się swoją prognozą pogody: 

"Mówiłem, że będzie wczesna wiosna w tym roku. I się to sprawdza. Jest cieplutko. Jest fajnie, jest słońce, jest ciepło. Na pewno jeszcze powiew zimy krótki, zwięzły jakiś przyjdzie. Będziemy mieli w tym roku szybko ładną, ciepłą wiosnę i też ładne lato, chociaż w moim odczuciu nie będą to wyjątkowo upalne okresy, takie jak kilka lat temu było lato bardzo upalne. Będzie ładne lato i szybka wiosna - powiedział w rozmowie z tabloidem Krzysztof Jackowski. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski ujawnia prawdę o uchodźcach na granicy polsko-białoruskiej!

Krzysztof Jackowski o konflikcie Rosji z Ukrainą

Ostatnio jednak to nie przyszłość dotycząca pogody zajmuje najbardziej Krzysztofa Jackowskiego, a oczywiście napięta sytuacja polityczna panująca na świecie. Niedawno wypowiedział się na ten temat także w rozmowie z "Super Expressem". 

"Ja już jakiś czas temu to mówiłem, że Rosja bardzo konkretnie pogrywa sobie z Ameryką. To znaczy w sposób taki, że Rosja poddusza w sposób zagrożenia, które czujemy, a też poddusza Europę i Stany Zjednoczone wraz z Chinami surowcowo. Półprzewodników nie ma, z gazem są problemy, z wieloma innymi rzeczami. To jest podduszanie krajów NATO-wskich - powiedział jasnowidz w rozmowie z gazetą. 

Dodał jednak, że nie ma odczuć, jakoby Rosja teraz miała zaatakować Ukrainę. 

***
Zobacz również:


Krzysztof Jackowski wie, jak będzie wyglądał 2022 rok! Ta wizja go przeraziła...

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. "Wojsko na polskich ulicach. Zagrożenie przyjdzie ze wschodu"

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję! Zapowiada wielką masakrę!

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy