Reklama

Reklama

Książę Andrzej uciekł do królowej Elżbiety II? Nie jest dobrze!

Książę Andrzej został oficjalnie pozwany przez Virginię Roberts o molestowanie seksualne. Wcześniej o sprawie było głośno w kontekście sprawy Jeffrey'a Epsteina, gdzie syn królowej Elżbiety II był tylko zamieszany w sytuację. Teraz sprawa dotyczy bezpośrednio jego samego. Najwidoczniej to przerosło księcia, bo szuka pomocy u matki.

Książę Andrzej oskarżony o molestowanie seksualne

 O sprawie Jeffrey'a Epsteina, przyjaciela księcia Andrzeja, który popełnił samobójstwo w 2019 roku, przebywając w więzieniu, głośno jest od dawna.

W lipcu 2019 prokuratura zarzuciła mu, że sprowadzał do swoich nieruchomości dziesiątki nieletnich, którym płacił po kilkaset dolarów za seks. Wśród nich była Virginia Roberts. 

To ona miała mieć bliskie kontakty z księciem Andrzejem. Od początku walczy o sprawiedliwość w kwestii handlu ludźmi i ujawnia to, co działo się w willi Epsteina i w czym uczestniczył książę Andrzej. 

Pierwszy raz o aferze zrobiło się głośno właśnie w 2019 roku, lecz teraz Virginia oficjalnie oskarżyła bezpośrednio syna królowej Elżbiety II o molestowanie seksualne. 

To wielki cios w wizerunek rodziny królewskiej i książę Andrzej, mimo że już dawno został odsunięty od pełnienia obowiązków w monarchii, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. 

Reklama

Książę Andrzej szuka pomocy u królowej Elżbiety II

Okazuje się, że zaraz po tym, jak książę dowiedział się o pozwie, wyjechał on z byłą żoną, Sarah Ferguson, do posiadłości w Szkocji. Tam czekała już na niego jego matka, królowa Elżbieta II. 

Najpewniej książę Andrzej pojechał do matki, by uzgodnić wspólną strategię podczas procesu i szukać u niej wsparcia w tej tragicznej sytuacji. 

Oficjalnie syn królowej wciąż nie zabrał głosu w sprawie i nie komentuje pozwu. 

Królowa odchodzi od zmysłów, bo doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Po odejściu Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej, monarchia wciąż zmaga się z poważnym kryzysem wizerunkowym, którego nie było od lat. 

Afera z księciem Andrzejem tylko pogarsza sprawę.

***
Zobacz również: 

Ten proces doszczętnie pogrąży brytyjską rodzinę królewską? Syn Elżbiety II stanie przed sądem?!

Elżbieta II: garderoba Jej Królewskiej MościINTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy