Reklama

Reklama

Księżna Camilla zaatakowana podczas poobiedniego drinka! Długo ukrywali tę sprawę!

Księżna Camilla długo musiała walczyć o swoją pozycję w rodzinie królewskiej. Jej związek z księciem Karolem budził wielkie kontrowersje nie tylko wśród poddanych, ale także wśród członków monarchii. Po śmierci księżnej Diany, między Camillą a Sarah Ferguson doszło nawet do ataku, podczas którego padło wiele gorzkich słów. Pałac Buckingham długo ukrywał tę sprawę.

Księżna Camilla zaatakowana przez Sarah Ferguson. O co poszło?

 Księżna Camilla od zawsze była wielką miłością księcia Karola. Nawet wtedy, gdy u jego boku pojawiła się żona - Diana Spencer. Nie jest to już żadną rewelacją, podobnie jak to, że to Diana wyjawiła prasie prawdę o romansie jej męża z Camillą. 

Gdy księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym, trudno było uniknąć oskarżeń kierowanych do rodziny królewskiej, że to oni sami pozbyli się Diany, która stała się być niewygodną osobą, zdradzającą zbyt wiele tajemnic monarchii. 

W tamtym czasie za śmierć księżnej Diany obarczano nie tylko samego Karola, ale także i Camillę. Po latach dopiero okazuje się, że nie tylko prasa snuła domysły, kto maczał palce w tragicznym wypadku, ale także i poszczególni członkowie rodziny królewskiej. 

Najbliższą osobą dla Diany w pałacowych murach była Sarah Ferguson - była żona księcia Andrzeja. To na nią Diana mogła liczyć w najgorszych momentach. Nic więc dziwnego w tym, że Sarah szalała z rozpaczy po śmierci Diany i nigdy nie wybaczyła Camilli tego, że rozbiła małżeństwo Karola i Spencer.

Była wściekła do tego stopnia, aż którego razu nie wytrzymała i doszło między nią, a Camillą do wielkiej awantury. Pałac Buckingham przez lata uważał, by sytuacja ta nie ujrzała nigdy światła dziennego - niestety historia ta w końcu wyszła na jaw. 

Do feralnej wymiany zdań miało dość kilka lat temu w posiadłości Balmoral. 

Reklama

Ponoć wstrząsnęło to świadkami zdarzenia i choć wcześniej członkowie rodziny królewskiej kłócili się ze sobą, to taka ostra wymiana zdań i zarzucanie tak okropnego czynu, wydarzyło się pierwszy raz. 

Sarah znana ze swojej porywczości, nie przebierała w słowach. Nie wiadomo jednak co w tej sytuacji odpowiedziała jej wstrząśnięta Camilla, ale możemy tylko snuć domysły, że nie było to nic miłego.  
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje