Reklama

Reklama

Księżna Kate i książę William pokazali się cali na czarno. Znamy powód

Księżna Kate i książę William pojawili się niedawno na corocznym wydarzeniu Festival of Remembrance w Royal Albert Hall w Londynie. Para przykuła uwagę - jak co roku, pokazała się w czarnych strojach.

Księżna Kate i książę William mają jako książęca para sporo obowiązków. Para niedawno wzięła udział m. in. w szczycie klimatycznym w Glasgow, gdzie wzięli udział w oficjalnych spotkaniach, spotkali się także z harcerzami oraz pojawili się na przyjęciu z kluczowymi członkami inicjatywy Sustainable Markets, a także zwycięzcami i finalistami pierwszej nagrody Earthshot Prize.

Kate i William na Festival of Remembrance

Ostatnio księżna Kate i książę William pokazali się też na Festival of Remembrance w Royal Albert Hall w Londynie. To coroczny koncert, który poprzedza Niedzielę Pamięci, a książęca para od lat bierze udział w tym wydarzeniu. Nie tylko oni stawiają wtedy na ciemne stroje - wszyscy goście z brytyjskiej rodziny królewskiej wybierają ciemne i czarne ubrania, aby zachować powagę wydarzenia i wpisać się jak najlepiej w spokojny, poważny klimat.

Reklama

Podobnie było w tym roku - jak widać na zdjęciach, zarówno księżna Kate i książę William, jak i książę Karol, księżna Camilla oraz księżniczka Anna ubrali się w ciemne stroje.

Królowa Elżbieta - stan zdrowia. Opuściła wydarzenie

Królowa Elżbiera niepokoi ostatnio swoich poddanych swoim stanem zdrowia. Została widziana, jak chodzi o lasce, jak informowały media - lekarze zabronili jej ulubionego drinka oraz jazdy konnej. Królowa zrezygnowała też z kilku ostatnich wydarzeń, m. in. ze szczytu klimatycznego COP26 i wizyty w Irlandii Północnej - wszystko z powodu jej gorszego samopoczucia. Tym razem również opuściła wydarzenie i spędziła noc w szpitalu. 

Jak przekazuje Pałac, królowa ma jednak zjawić się 14 listopada na obchodach Dnia Pamięci przy Cenotaphie:

Przeczytaj też:

Księżna Kate w ciąży?! Meghan i Harry mają powód do radości!

Książę Harry minął się z prawdą? Ekspert nie ma wątpliwości!

Edyta Górniak: Oto największe skandale z jej udziałem

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje