Reklama

Księżna Kate w ciąży?! Meghan i Harry mają powód do radości!

Księżna Kate jest w ciąży? Takie wieści pojawiają się nieustannie w mediach, a fani rodziny królewskiej nie mogą doczekać się, aż plotki okażą się prawdą. Z takiej wieści cieszyliby się także książę Harry i Meghan Markle. Mają ku temu ważny powód!

Księżna Kate w ciąży?! Wszyscy trzymają za to kciuki!

 Księżna Kate jest spełnioną matką trójki dzieci i żoną księcia Williama. Za każdym razem kiedy rodzina królewska ogłaszała, że Kate spodziewa się dziecka, Brytyjczycy szaleli z radości. 

Nic w tym dziwnego, bo powiększająca się rodzina królewska rośnie równocześnie w siłę.

Zarówno królowa Elżbieta II, jak i poddani pokładają wielkie nadzieje w Kate i Williamie. Niewątpliwie są oni najmocniejszym ogniwem rodziny królewskiej i wraz ze swoimi dziećmi stanowią przyszłość brytyjskiej monarchii. 

Dlatego każda wieść o kolejnej, czwartej już ciąży księżnej Kate wywołuje niemałą ekscytację w mediach. Okazuje się, że na wieść o kolejnym potomku Kate i Williama ucieszyłaby także Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Mają ku temu ważny powód. Chociaż Meghan i Harry odsunęli się jak tylko mogli od rodziny królewskiej, to wciąż obowiązują ich pewne zasady. Chociażby ich syn, Archie, musiałby zapytać swoją prababkę, królową Elżbietę II, a raczej już wtedy księcia Karola, który dziedziczy po niej tron, o pozwolenie na wzięcie ślubu. 

Aby odejść od tej zasady musi wydarzyć się pewna sytuacja - obowiązek ten wygaśnie jeżeli w kolejce do tronu przed synem Harry'ego i Meghan pojawi się jeszcze jedna osoba. Tu pierwszeństwo miałoby właśnie kolejne dziecko księżnej Kate i księcia Williama.

Nic więc w tym dziwnego, że Meghan i Harry trzymają mocno kciuki za kolejną ciążę Kate, pragnąc uzyskać w ten sposób większą wolność dla swojego syna.    

Reklama

*** 

Zobacz również:  

Dorota Gardias odebrała wyniki badań. Gwiazda TVN ujawniła, co z jej zdrowiem! 

Dominika Figurska i Michał Chorosiński na premierze filmu "Nędzarz i Madame". Kompletnie odmienieni! 

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy