Reklama

Reklama

Księżna Kate i książę William szukają ochroniarza. Co jest powodem tej decyzji?

Nie jest tajemnicą, że w otoczeniu księżnej Kate i księcia Williama, jak i innych członków rodziny królewskiej, pracuje cały sztab specjalistów. Nie brakuje niań, kucharek, pokojówek, a także ochrony. Właśnie o jedną z tych osób niedługo powiększy się krąg najbliższych pracowników książęcej pary!

Księżna Kate i książę William poszukują ochroniarza

Praca dla rodziny królewskiej to dla niektórych spełnienie marzeń. Niegdyś takie osoby przychodziły do pałacu wyłącznie z polecenia i zwykły śmiertelnik nie miał większych szans, by pracować dla Jej Królewskiej Mości. 

 Czasy jednak się zmieniają i na stronie Pałacu Buckingham pojawiło się ogłoszenie o pracę. Okazuje się, że książę William i księżna Kate poszukują nowej osoby do pracy. 

Kate i William pragną zatrudnić ochroniarza i oferują w zamian za usługi takiej osoby 22 390 funtów rocznie. Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi być niezwykle profesjonalna i gotowa na wszelakie poświęcenia. 

Nowy ochroniarz byłby odpowiedzialny za patrolowanie posiadłości Kate i Williama, którą zamieszkuje również trójka dzieci małżeństwa - George, Charlotte i Louis, oraz reszta służby. 

W rodzinie królewskiej pracuje sporo osób, które są nierozłączne ze swoim stanowiskiem już od lat. To grupa zaufanych ludzi. Kto tym razem będzie miał szansę dołączyć do tej niezwykłej załogi?

Reklama

***
Zobacz również: 

Księżna Kate kończy 40 lat. Oto jej historia! 

Księżna Kate świętuje 40. urodziny. Ma powody do radości!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje