Reklama

Reklama

Księżna Kate na spotkaniu z żołnierzami zdobyła się na wyznanie!

Wciąż nie milkną plotki na temat kolejnej ciąży księżnej Kate, a jej długa nieobecność w mediach tylko podsycała te krążące od tygodni informacje. Jednak żona księcia Williama pojawiła się na spotkaniu z żołnierzami, którzy wrócili z Afganistanu i oczy zebranych były zwrócone tylko na Kate!

Księżna Kate w czwartej ciąży?

 Księżna Kate i temat jej czwartej ciąży nie schodzi z ust Brytyjczyków od dobrych kilku tygodni. Plotki rozgorzały na dobre, gdy księżna zniknęła z przestrzeni medialnej tuż po Wimbledonie w lipcu. 

Poddani i fani rodziny królewskiej pamiętają poprzednie ciąże Kate, kiedy to ze względu na dręczące ją nudności, znikała z wszelkich oficnalnych spotkań i czekała na poprawę samopoczucia w domowym zaciszu. 

Tym razem było podobnie, aż do teraz, gdy księżna Kate pojawiła się na spotkaniu z żołnierzami, którzy wrócili z Afganistanu. 

Wszyscy oczywiście bacznie przyglądali się krągłościom Kate, ale nawet jeżeli takie pojawiły się w ostatnich tygodniach, to trudno było je zauważyć pod luźnymi ubraniami, które na tę okazję wybrała księżna Cambridge. 

Reklama

Księżna Kate zdobyła się na wyznanie

Oczywiście Kate jak i cała rodzina królewska, milczy na temat domniemanej ciąży. Za to podczas rozmowy z żołnierzami zdobyła się na inne wyznanie. 

Podczas spotkania z żołnierzami Kate miała zdradzić, że jej dzieci interesują się lotnictwem. Potwierdził to sierżant Mark Curtis:

Zapewne do rozwoju takich zainteresowań u George'a, Charlotte i Louisa przyczynił się ich ojciec, książę William, który służył w wojsku przez ponad siedem lat, najpierw w siłach lądowych, a później w RAF.

Czy książę William i księżna Kate będą mieli okazję do rozwijania podobnych pasji i kolejnego malucha? Czas pokaże, czy plotki okażą się być prawdziwe! 

***
Zobacz także: 

Księżna Kate jest w ciąży? Królewski ekspert przerwał milczenie!

Księżna Mary, czyli kopia Kate Middleton?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Cambridge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy