Reklama

Reklama

Księżna Kate nie szalała na wielkim balu! Tak wyglądały jej urodziny!

Księżna Kate 9 stycznia świętowała 40. urodziny i była to nie lada okazja do radości dla rodziny królewskiej i poddanych. Pałac opublikował piękne portrety księżnej, ale ona sama była daleka od hucznego świętowania tego dnia. Jak go naprawdę spędziła?

40. urodziny księżnej Kate - jak wyglądały?

Księżna Kate to jedna z bardziej lubianych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej. Żona księcia Williama świętowała 40. urodziny 9 stycznia i była to okazja do wspomnień i wzruszeń. 

 Były piękne słowa i niesamowite portrety księżnej, które zostały opublikowane na oficjalnych stronach Pałacu Buckingham. 

Jednak znów obyło się bez hucznej imprezy. W tamtym roku księżna świętowała 39 lat z dziećmi i mężem na "przyjęciu herbacianym". 

W tym roku także uroczystość odbyła się w gronie najbliższej rodziny Kate. Huczna impreza zaplanowana jest na czerwiec, kiedy to książę William obchodzi urodziny. Wówczas będą świętować razem. 

Brytyjczycy kolejny raz docenili skromność Kate i jej poświęcenie dla rodziny królewskiej. Nie chce ona zwracać na siebie przesadnej uwagi, a także czas pandemii i jej wzmożony okres podczas zimowych miesięcy, nie jest dobrą chwilą na wyprawianie hucznych imprez. 

Kate zdaje sobie z tego doskonale sprawę i w trosce o zdrowie najbliższych przełożyła świętowanie na lato. 

Księżna Kate i jej poświęcenie dla rodziny królewskiej

To także nie jest najlepszy moment w rodzinie królewskiej, która przez ostatni rok sporo przeszła. 

Sprawa o molestowanie księcia Andrzeja, niesłabnący konflikt z Meghan Markle i księciem Harrym oraz śmierć księcia Filipa mocno doświadczyły monarchię. Kate stawia jej dobro ponad swoje i zamiast imprezować, skupia się na rozwiązaniu palących problemów, co niezwykle docenia królowa Elżbieta II. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Królikowski oskarża ciotki Opozdy! Winą obarcza też kochankę teścia

Doda o kontakcie z Emilem! Nie chce przeszkadzać w śledztwie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy