Reklama

Reklama

Księżniczka Charlotte stała się jednym z najbogatszych dzieci na świecie

Śmierć królowej Elżbiety II sprawiła, że wiele należących do niej przedmiotów zmieniło właściciela. Księżniczce Charlotte w udziale przypadła cenna biżuteria jej babci, księżnej Diany. Wśród niej znajduje się warta majątek tiara.

Księżniczka Charlotte odziedziczy cenną biżuterię

Po śmierci królowej Elżbiety II kilka niezwykle cennych przedmiotów przypadło w spadku księżniczce Charlotte. Biżuteria księżnej Diany, matki księcia Williama, ma teraz zostać przekazana jego córce, która tym samym stała się jednym z najbogatszych dzieci na świecie.

Wartość biżuterii, którą odziedziczyła córka księcia Williama i księżnej Kate, może wynieść nawet 3,6 miliarda funtów. Byłby to najwyższy majątek spośród wszystkich prawnuków zmarłej królowej Elżbiety II.

Tiara po księżnej Dianie wśród biżuterii

Wśród przekazanej księżniczce Charlotte biżuterii znajduje się m.in. tiara Spencerów, którą na swoim ślubie nosiła księżna Diana. Ozdoba była przekazywana w jej rodzinie po linii żeńskiej. Jej wartość szacowana jest na 400 tysięcy funtów.

Reklama

W sprawie tiary książę William miał odbyć rozmowę z bratem swojej matki, który również ma córki, jednak zgodził się on, żeby ozdoba trafiła do księżniczki Charlotte. Z kolei córka księcia Harry'ego i Meghan Markle, Lilibet Diana, nie odziedziczy żadnej biżuterii, gdyż jej rodzice odłączyli się od rodziny królewskiej.

***

Zobacz również:

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Monika Mielnicka: Młoda gwiazda „M jak miłość” kipi seksem na plaży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżniczka Charlotte | śmierć królowej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy