Reklama

Reklama

Księżniczka Katarzyna-Amalia nie boi się pracy! Oto jak zarabia na życie!

Księżniczka Katarzyna-Amali to następczyni holenderskiego tronu. Córka Wilhelma Aleksandra jednak zanim zostanie królową, wiedzie bardzo normalne życie. Okazało się, że dorabiała sobie jako... barmanka!

Księżniczka Katarzyna-Amalia zaskoczyła poddanych

 Księżniczka Katarzyna-Amalia to ulubienica Holendrów, córka króla holenderskiego Wilhelma-Aleksandra i królowej Maksymy, a także wnuczka królowej Beatrycze.

Jest także prawowitą następczynią tronu, która niebawem osiągnie pełnoletniość. Przyszła monarchini będzie obchodziła urodziny 7 grudnia i wówczas jej tytuł zostanie sformalizowany. 

Okazuje się, że sama Katarzyna-Amalia nie czuje się gotowana objęcie tronu, bo do tej pory wiodła bardzo normalne, przeciętne życie, o co zadbali jej rodzice. 

Do tej pory uczyła się jak każda nastolatka, ale także dorabiała sobie do kieszonkowego. Księżniczka poznała wartość pieniądza i wie, czym jest ciężka praca, bo pracowała jako barmanka! 

W pracy uzyskała nawet nieco zabawne przezwisko - "królowa koktajli". Holendrzy bardzo cenią sobie takie podejście zarówno całej rodziny królewskiej, jak i samej Katarzyny-Amalii do pracy i pełnienia swojej funkcji w przyszłości. 

Tu na uwagę zasługuje fakt, że księżniczka odmówiła korzystania z królewskiej pensji. Zrzekła się ona otrzymywania rocznego przychodu o wartości jednego miliona euro. Ta decyzja wywołała ogromną burzę w holenderskich mediach i zadziwiła samego premiera Holandii.

Reklama

Księżna Kate powinna uczyć się od księżniczki?

Trudno tutaj nie mieć skojarzeń z brytyjską rodziną królewską, gdzie niekiedy poszczególnym członkom monarchii zarzucana jest zbytnia rozrzutność. Dodatkowo stylizacje, które często wybierają księżna Kate, czy księżna Camilla kosztują krocie i są kupowane z królewskiego budżetu. 

Jak widać dużo starsza od księżniczki Katarzyny-Amali Kate mogłaby się od niej wiele nauczyć! 

***
Zobacz również: 

Barbara Kurdej-Szatan straci sporo pieniędzy przez skandal! Podano kwotę

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie! Wstrząsające słowa

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżniczka Amalia | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy