Kylie Jenner znów jest aktywna w mediach społecznościowych

Amerykańskie media odnotowały, że jedna z Kardashianek, partnerka Travisa Scotta, po siedmiu tygodniach przerwy od tragicznych wydarzeń na koncercie, znowu jest aktywna na Instagramie. Pod jej pierwszym od długiej przerwy wpisem nie zabrakło pytań o to, jak czuje się raper. Celebrytka stoi murem za muzykiem.

Kylie Jenner zniknęła z mediów społecznościowych. Co było powodem jej przerwy?
Kylie Jenner zniknęła z mediów społecznościowych. Co było powodem jej przerwy?GothamGetty Images

Kylie Jenner zniknęła z show-biznesu. Teraz powraca!

Kylie Jenner, która spodziewa się drugiego dziecka z 30-letnim wokalistą, pierwszy po przerwie post na Instagramie poświęciła swojej mamie.

A dokładniej, nagranej przez nią świątecznej piosence. Jednak większość komentujących zbyła tę informację, bo niewielu jest celebrytów, którzy świątecznej piosenki jeszcze nie nagrali.

Jako że post ukazał się 24 grudnia, fani skoncentrowali się na złożeniu świątecznych życzeń oraz wyrażeniu zainteresowania, jak ma się para w obliczu czekających Travisa Scotta procesów.

Przypomnijmy, że chodzi o tragiczny w skutkach listopadowy występ rapera na festiwalu Astroworld w Teksasie, kiedy to w napierającym na scenę tłumie poniosło śmierć dziesięć osób.

Artysta jest oskarżany między innymi o to, że nie zareagował na czas mimo dobiegających krzyków i próśb o pomoc, tylko kontynuował swój występ.24-letnia celebrytka nie odpowiedziała jednak zbyt wylewnie na pytania dotyczące jej partnera.

Ciekawość fanów nie została w żaden sposób zaspokojona. Jak doniósł serwis "PageSix", partnerka osławionego rapera liczy się teraz z każdym słowem, wiedząc, że jakakolwiek wieloznaczność może zostać wykorzystana przeciwko niemu, a każda próba tłumaczenia także może zostać odebrana opacznie.

Pojawiły się już zresztą zarzuty, że raper wykorzystuje znajome gwiazdy do poprawienia swojego - nie najlepszego teraz - wizerunku w mediach społecznościowych.

Kylie Jenner długo milczała w mediach społecznościowych
Kylie Jenner długo milczała w mediach społecznościowychface to face/FaceToFace/REPORTEREast News
Sędzia Ninja Warrior PolskaINTERIA.PL
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas