Lady Gaga w nowym zwiastunie "House of Gucci". Ale metamorfoza!

"House of Gucci", jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku będzie miał swoją amerykańską premierę 24 listopada. Na ten dzień czekają fani Lady Gagi z całego świata. Wokalistka wciela się w postać Patrizii Reggiani i wszystko wskazuje na to, że może być najjaśniejszą gwiazdą tej produkcji.

Lady Gaga w filmie "House of Gucci" jest nie do poznania
Lady Gaga w filmie "House of Gucci" jest nie do poznaniaInvision/Invision/East NewsEast News

Lady Gaga zagra w "House of Gucci" żonę Maurizio Gucciego, Patrizię Reggiani. Reggiani, okrzyknięta przez media czarną wdową, została skazana za zaplanowanie i zlecenie zabójstwa męża, który w 1995 roku został zastrzelony przed swoim biurem, tuż po uzyskaniu prawa do zarządzania marką Gucci. Patrizia nigdy nie przyznała się do winy, podczas pobytu w więzieniu chętnie udzielała wywiadów, zaprojektowała kolekcję torebek i wciąż utrzymywała, że winną śmierci męża jest jej przyjaciółka wróżka, która miała wyczytać w jej myślach jak bardzo zależy jej na śmierci męża i wyręczyć Patrizię.

Lady Gaga w najnowszym zwiastunie "House of Gucci". Pragnie świeżej krwi!

Twórcy pierwszego zwiastunu filmu "Dom Gucci" skupili się na tym, z czym Gucci kojarzy nam się najmocniej. Mamy więc spektakularne kreacje, wystawne kolacje, piękne wnętrza i oczywiście miłość, a w tle kultowe "Heart of Glass" zespołu Blondie. Jak się jednak okazuje pierwszy zwiastun był zaledwie przedsmakiem tego, co w listopadzie zobaczymy w kinach - drugi trailer bowiem dosłownie wbija w fotel!

Najnowszy zwiastun "House of Gucci" to rządza władzy, siła i Lady Gaga przekonująca, że "Gucci" potrzebuje świeżej krwi. W tle słyszymy "Sweet Dreams" Eurythmics, a na ekranie podziwiamy takie gwiazdy jak Adam Driver, Al Pacino, Jeremy Irons i Jared Leto, który w postarzającej go o kilka lat charakteryzacji jest wręcz nie do poznania! Film wyreżyserował genialny Riddley Scott.

Lady Gaga na planie filmu "Huse of Gucci"
Lady Gaga na planie filmu "Huse of Gucci"BACKGRIDEast News
Love Island #życiepoprogramiePOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas