Reklama

Lenka Klimentová zachwyciła podczas finału "Top Model"!

Lenka Klimentová wzięła udział w finałowej gali programu „Top model” wraz ze swoim mężem Janem Klimentem. Tancerka na tę okazję wybrała krótką, przylegającą do ciała satynową sukienkę. Klimentová zachwyciła zebranych, wyglądała olśniewająco.

Lenka Klimentová i Jan Kliment byli gośćmi jednego z odcinków 10. edycji programu "Top Model". Zadaniem uczestników było wówczas odtworzenie figur tanecznych podczas sesji zdjęciowej z Marcinem Tyszką. Para dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, dbała  o bezpieczeństwo modelek i modeli.

10. edycja programu dobiegła końca. Lenka Klimentová skradła show?

Wczoraj po kilkumiesięcznych zmaganiach fani programu poznali zwyciężczynię show. W finale walczyły Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska oraz Dominika Wysocka.

Finałową galę swoją obecnością uświetnili uczestnicy poprzednich edycji programu, jurorzy oraz goście specjalni. Lenka i Jan również pojawili się w ostatnim odcinku realizowanym na żywo. Szczególną uwagę zwróciła na siebie Lenka. Tancerka wyglądała przepięknie. Pozując do zdjęć, zachwycała smukłą i wysportowaną sylwetką.

Reklama

Lenka Klimentová na tę szczególną okazję wybrała bardzo krótką sukienkę na ramiączkach, wykonaną z połyskującego materiału. Tancerka do stylizacji dobrała sandałki. Klimentová wyeksponowała długie i opalone nogi. Wyglądała zachwycająco.

Lenka Klimentová zapozowała z Joanną Krupą. Bardzo chciała ją poznać!

Żona Jana Klimenta po zakończeniu uroczystego finału pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z Joanną Krupą. Okazuje się,  że tancerka już od dłuższego czasu jest fanką jurorki "Top model" i spotkanie jej na planie programu było dla niej dużym przeżyciem. 

Lenka Klimentová zaznaczyła również, że ceni Joannę Krupę za to, z jakim zaangażowaniem pomaga potrzebującym zwierzętom. Wytłumaczyła, że jej postawa jest godna naśladowania i właśnie dlatego cieszy się ze spotkania. 

***
Przeczytaj również:

"House of Gucci": Karolina Pisarek w seksownej stylizacji na premierze filmu

Nie daj się oszukać w Black Friday i Cyber Monday. UOKiK przestrzega

Fryzury z PRL-u: Powinniśmy do nich wrócić, czy o nich zapomnieć?

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Top model
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy