Reklama

Reklama

Liberty Poole w nowym komplecie bielizny! Fani zwrócili na coś uwagę!

Liberty Poole już przyzwyczaiła swoich fanów do naprawdę gorących zdjęć, jakie pojawiają się regularnie na jej profilu w mediach społecznościowych. Tym razem te, które przedstawiają gwiazdkę w łazience, ubraną jedynie w kobiecy komplet bielizny, wywołały spore emocje.

Liberty Poole kusi w łazience. Fani zwrócili uwagę na jej... włosy!

Liberty Poole, gwiazda jednej z edycji "Love Island" zyskała sporą sławę w Wielkiej Brytanii i wykorzystuje ją do pracy w mediach społecznościowych, gdzie obecnie jej konto obserwuje 1,5 miliona osób. 

 Liberty jest znana z tego, że uwielbia pozować w strojach kąpielowych i bieliźnie, czym zawsze miło zaskakuje swoich fanów. 

Tym razem na jej profilu pojawiły się zdjęcia z łazienki, gdzie przy stylizowanej, angielskiej umywalce, Poole pozuje w bieliźnie. 

Blond piękność ma na sobie komplet czarno-różowej bielizny z pasem do pończoch, który dodał tej skąpej stylizacji jeszcze więcej pikanterii. 

W Komentarzach fani docenili zdjęcia, a najbardziej spodobały się im... włosy Liberty! 

Gwiazda postawiła na naturalną stylizację, dodając objętości swoim blond puklom, które sięgają jej do ramion. Całość wyszła doskonale i z pewnością Liberty jeszcze niejednokrotnie pokaże się internautom właśnie w takim gorącym wydaniu. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Iwona Węgrowska zaszczepiła się i wylądowała w szpitalu! Czuła, że umiera!

Polska piosenkarka prosi fanów o pieniądze. Po co jej 10 tys. euro?!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Liberty Poole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy