Reklama

Reklama

Lisa Opie kusi w bikini

Skąpe kostiumy kąpielowe urozmaicone różnorodnymi printami to hit tego lata. Tego samego zdania jest amerykańska modelka, Lisa Opie, która zostałą ostatnio przyłapana przez paparazzi podczas wypoczynku na plaży.

Choć jedynym wyznacznikiem, którym powinnyśmy się kierować przy wyborze kostiumu kąpielowego jest jego wygoda, warto czasem pobawić się plażową modą. W tym sezonie królują kolorowe, odważne bikini z różnorodnymi nadrukami i printami. Za tym trendem poszła amerykańska modelka, Lisa Opie.

Lisa Opie w bikini z printem

Lisa Opie jest wielokrotną zwyciężczynią tytułów piękności. 30-letnia modelka w 2012 roku brała udział Wyborach Miss Stanów Zjednoczonych, gdzie przeszła do ścisłej, finałowej piętnastki uczestniczek. Jest także projektantką kostiumów kąpielowych. Można więc śmiało powiedzieć, że zna się na plażowych trendach.

Reklama

Ostatnio została przyłapana przez paparazzi podczas wypoczynku na plaży w Miami w trakcie trwającego tam "Swim Week", w którym gwiazda bierze udział jako właścicielka marki z kostiumami kąpielowymi. Na tę okazję Lisa postanowiła założyć mocno wycięte, dwuczęściowe bikini z kolorowym pintem boho i z wiązaniami przy majtkach.

Jak oceniacie tę plażową stylizację?

Czytaj więcej:

Tęcza na Placu Zbawiciela. Czemu zawdzięczamy jej powrót?

Księżna Diana ma swój pomnik. Odsłonili go synowie!

Jill Biden na okładce Jill Biden na okładce Vogue'a

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lisa opie | Lisa L. Opie | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje