Reklama

Reklama

Lottie Moss idzie w ślady starszej siostry?! Ale zdjęcia!

Lottie Moss to przyrodnia młodsza siostra jednej z najpopularniejszych modelek świata - Kate Moss. Poszła ona jednak nieco inną drogą niż siostra, bo jej sesje zdjęciowe przeznaczone są przeważnie dla osób dorosłych, jednak to nie przeszkadzało jej w zrobieniu kariery. Dziś jej media społecznościowe śledzą tysiące, a ona publikuje tam gorące zdjęcia!

Lottie Moss zmarnowała swoją karierę? Jak dziś wygląda życie młodszej siostry Kate Moss?

Lottie Moss od kilku lat budzi ogromne kontrowersje w show-biznesie. Wiele osób spodziewało się tego, że powtórzy ona sukces Kate Moss, które swego czasu była jedną z najjaśniejszych gwiazd sesji zdjęciowych i światowych wybiegów. 

 Młodsza siostra modelki miała jednak na siebie inny pomysł, który nie do końca spodobał się rodzinie Lottie Moss. Gwiazda postanowiła wykorzystać swoją urodę w sesjach zdjęciowych oraz nagraniach, które przeznaczone są dla osób dorosłych. 

Niektórzy komentują tę decyzję, jako zmarnowanie potencjału Moss. Czy jest tak w rzeczywistości? W 2016 roku anielska piękność pojawiła się na majowej okładce "Vogue Paris". Przed obiektywem Mario Testino. Lottie Moss pozowała wówczas w złotej kreacji od Saint Laurent. Przed nią była świetlana przyszłość.

Trzeba przyznać, że podobnie jak w czasach swojej świetności Kate, Lottie Moss zachwyca urodą. 

Reklama

Zobacz również: Lottie Moss pozuje w samych koronkach. Siostra Kate Moss zszokowała na zdjęciach!

Lottie Moss i jej odważne zdjęcia. Nie wszyscy są zachwyceni

Bardziej stonowane zdjęcia publikuje ona w swoich mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją 434 tysiące fanów, a liczba ta stale rośnie! 

Tym razem piękna modelka pochwaliła się zdjęciem w białym bikini, które trzeba przyznać - więcej odkrywa, niż zakrywa. 

To wystarczyło, by rozpalić wyobraźnię internautów, którzy nie szczędzili pięknej Lottie Moss komplementów w komentarzach. Jednak nie zawsze w komentarzach pojawiają się same pozytywne słowa. 

Kiedy Lottie Moss zdejmuje z siebie ubrania, pojawiają się i takie zdania: 

"Jaki jest cel odsłaniania swojego ciała za darmo? Po prostu tego nie rozumiem", "Czy twoja szykowna siostra SUPERMODELKA nie jest tym zawstydzona? I odwołujesz się do niej w swojej biografii. Musi być upokorzona", "Czy twój ojciec cię nienawidził? Proszę po prostu idź i skorzystaj z terapii, której tak desperacko potrzebujesz!" - można przeczytać pod zdjęciami Lottie Moss. 

Ona sama jednak nie zwraca uwagi na przykre słowa, a rodzina nie komentuje jej życiowych wyborów. 

***

Zobacz również: 

Edyta Górniak zaalarmowała ludzi w nocy. Pojawiły się bardzo niepokojące objawy

Wojciech Cejrowski ostrzega Polaków

Agnieszka Litwin trafiła do szpitala. Diagnoza lekarzy brzmiała jak wyrok

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lottie Moss | Kate Moss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy