Reklama

Reklama

Maffashion kupiła apartament do sesji!

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska to najpopularniejsza polska blogerka modowa i influencerka. Myli się jednak ten, kto myśli, że Maff skupia się już tylko na odcinaniu kuponów od popularności. Celebrytka udowadnia bowiem, że ma smykałkę do biznesu!

Maffashion jakiś czas temu została mamą i teraz mocniej skupia się na życiu rodzinnym. Blogerka niedawno przeprowadziła się do nowego domu, w którym mieszka wraz z partnerem, aktorem Sebastianem Fabijańskim oraz synkiem Bastianem. 

Macierzyństwo mocno pochłonęło Maff, ale nie do tego stopnia, by zrezygnowała z działalności na Instagramie. Teraz zaskoczyła fanów, prezentując na Instastories... nowe, luksusowe mieszkanie! 

Maffashion skończyła urządzać kolejny apartament. Ale luksusy!

Jakiś czas temu Maffashion zdradziła fanom, że dom, w którym mieszka wraz z partnerem i synkiem to nie jedyna jej nieruchomość. Blogerka modowa i influencerka jest również w posiadaniu luksusowego mieszkania w samym centrum Warszawy. Celebrytka nie planuje jednak przeprowadzki, nie ma zamiaru również zarabiać na wynajmie lokum. 

Reklama

Maffashion pokazała fanom luksusowe wnętrza, które mają być przeznaczone na wizyty znajomych oraz sesje zdjęciowe. Blogerka zdradziła, że będzie tu może czasem pomieszkiwać i gościć przyjezdnych, ale na pewno nie wynajmie tego mieszkania. 

 – zdradziła fanom. 

Maffashion postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej luksusowe mieszkanie i faktycznie trzeba przyznać, że jest ono bardzo "instagramowe". Sufity zdobi sztukateria, wrażenie robią także oryginalne rzeźby, dodatki i żyrandole. 

Trzeba przyznać, że Maffashion dobrze wykorzystuje swoje, trwające już kilka dobrych lat, pięć minut sławy i wie, jak zabezpieczyć się na przyszłość. Godne podziwu?

***
Zobacz również:

Maffashion o nowej dziewczynie swojego byłego: "Dziwne uczucie

"Kamila z "Rolnik szuka żony" tłumaczy, że kandydaci jej... nie pociągali! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje