Maffashion powiększyła piersi? Wspomniała o tym na Instagramie!

Maffashion należy do grona aktywnych użytkowników Instagrama i pozostaje w stałym kontakcie z internautami. Tym razem na Instastory udostępniła dwa zdjęcia, a pod jednym z nich wspomniała o operacji biustu. Czy Julia Kuczyńska rzeczywiście zdecydowała się na powiększenie piersi?

Maffashion chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością i opowiada o trudach macierzyństwa
Maffashion chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością i opowiada o trudach macierzyństwaKurnikowskiAKPA

Maffashion w mediach społecznościowych

Maffashion od lat jest aktywna w mediach społecznościowych. Popularność przyniósł jej blog modowy i od tamtej pory jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek.

Prywatnie Maffashion jest związana z Sebastianem Fabijańskim. Para wspólnie wychowuje syna, a influencerka chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością i opowiada o trudach macierzyństwa.

Julia Kuczyńska regularnie publikuje posty i udostępnia Instastory. Odkąd została mamą na jej instagramowym profilu dość często gości także syn Bastian, a jego nowe zdjęcia zawsze robią furorę.

Maffashion powiększyła piersi?

Julia Kuczyńska na Instastory zdecydowała się udostępnić dwa zdjęcia. Influencerka zapozowała z dość sporym dekoltem, a jedną z fotografii podpisała "operacja biustu".

Zdjęcia te Maffashion udostępniła na swoim profilu niemal dwa lata temu, a teraz postanowiła tylko przypomnieć o nich fanom. Wbrew pozorom Julia Kuczyńska nie zdecydowała się na operację, a ujęcia są z czasu ciąży, kiedy jej biust stał się nieco bardziej obfity.

Podpis, na który zdecydowała się blogerka, może wynikać z tego, że zdjęcie opublikowała, gdy jeszcze nikt nie wiedział, że spodziewa się dziecka. W komentarzach internauci spekulowali o operacji, ale nie wiedzieli, że rozmiar biustu uległ zmianie poprzez ciążę.

***

Zobacz także:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.12: Alan AnderszINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas