Reklama

Reklama

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler to niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci polskiej telewizji. Prowadzone przez nią „Kuchenne rewolucje” są z powodzeniem emitowane od ponad siedmiu lat i wciąż nie tracą na oglądalności.

Gessler jest również jurorką w innym show kulinarnym TVN-u oraz tzw. "osobowością medialną" - chętnie udziela wywiadów, bywa na branżowych imprezach i pozuje na ściankach.

Reklama

W 2017 rozpoczęto emisję programu "Sexy Kuchnia Magdy Gessler", w którym restauratorka przygotowuje na antenie autorskie dania.

Oprócz osiągnięć kulinarnych, pani Magda znana jest również z zamiłowania do oryginalnego wyglądu. Gessler gustuje w kolorowych tunikach, ekstrawaganckich butach oraz wyrazistych dodatkach. Jej znakiem charakterystycznym są bujne, kręcone włosy. Restauratorka nie stroni również od mocnego makijażu.

Bardzo rzadko zdarza się, że pani Magda dzieli się z internautami prywatnymi zdjęciami, na których pozuje bez telewizyjnej charakteryzacji. Ostatnio jednak na swoim Instagramie zamieściła aż dwie fotki w naturalnej odsłonie.

Na jednym z nich Gessler sfotografowała się na tle zachodzącego słońca, na drugim zaś (zrobionym nad basenem) w tle widać jej ukochanego - Waldemara Kozerawskiego.

Na obu fotkach pani Magda niemal całkowicie zrezygnowała z makijażu, co natychmiast docenili jej fani. "Przepięknie pani Madziu!", "Madzia kochana, śliczna, naturalna" czy "Smakowicie pani wygląda" - pisali.

Myślicie, że restauratorka weźmie sobie do serca ich pochwały i na stałe zmieni wizerunek?

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje