Reklama

Magda Gessler ocenia restaurację Lewandowskiego! „Projekt życia”

Magda Gessler niedawno wypowiedziała się na temat restauracji Roberta Lewandowskiego. Ekskluzywny lokal, który piłkarz otworzył w Warszawie przyciąga tłumy. Jak się okazuje twórcą menu był Tadeusz Muller. Syn Magdy Gessler bardzo zaangażował się w projekt. Restauratorka zaznacza, że to przedsięwzięcie pochłonęło go do reszty. Ocenia również efekty współpracy Mullera i Lewandowskiego.

Magda Gessler chwali syna. Tadeusz Muller współpracuje z Robertem Lewandowskim

Robert Lewandowski niedawno otworzył restaurację. Nowym przedsięwzięciem zaskoczył wiele osób,  które z tego typu działalnością utożsamiały dotychczas raczej jego żonę. Lokal Lewego znajduje się w Warszawie. Codziennie przybywają do niego tłumy osób, które chcą skosztować nietypowych dań i tym samym sprawdzić ofertę.

Autorem menu w restauracji Roberta Lewandowskiego jest syn Magdy Gessler Tadeusz Muller. Znana restauratorka w rozmowie z "Faktem" postanowiła zdradzić, co myśli o współpracy potomka z piłkarzem. Jak się okazuje, oferta dań dostępna w lokalu Lewego budzi u niej niepokój. Dlaczego?

Reklama

Magda Gessler w wywiadzie zaznaczyła, że jej syn nie należy do wylewnych osób. Rzadko chwali się sukcesami i stroni od opowiadania o swoich planach na przyszłość. O współpracy z Lewandowskim również mówił niewiele. Gessler zaznacza jednak, że to przedsięwzięcie jest dla niego bardzo ważne, więc poświęca mu dużo czasu.

Magda Gessler chwali koncept Lewandowskiego i menu syna

Tadeusz Muller jest miłośnikiem kuchni wegańskiej. To budzi niepokój Magdy Gessler, która zaznacza, że restaurację Lewandowskiego z pewnością odwiedzać będą fani piłki nożnej, którzy lubią skosztować na przykład golonki. Gwiazda "Kuchennych rewolucji"  zaznacza jednak, że: "koncepcja, którą wybrał Robert Lewandowski dla tej restauracji, jest koncepcją jego. On chciał light kuchnię, wegetariańską kuchnię".

Magda Gessler wierzy w  rozsądek syna i ufa mu. Podkreśla, że restauracyjne menu jest jej zdaniem wybitne i ma szansę się obronić nawet jeśli do lokalu przybędą mięsożercy. Znana restauratorka chwali współpracę Mullera i Lewandowskiego, zaznaczając, że w lokal włożyli sporo czasu, energię i pasję.


***
Przeczytaj również: 

Rekord! Rzeźba Magdaleny Abakanowicz sprzedana za 11 mln złotych

Polskie gwiazdy zaliczyły poważną halloweenową wpadkę

Wzburzona Maryla Rodowicz opowiada o byłym mężu! Nie hamowała się

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Robert Lewandowski | Tadeusz Muller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy