Magda Gessler pożegnała burzę loków. „Padły”. Oto jak teraz wygląda

Magda Gessler znana jest przede wszystkim jako restauratorka oraz nieoceniony autorytet kulinarny. Jej znakiem rozpoznawczym są oryginalne stylizacja oraz burza loków, bez której wręcz trudno wyobrazić sobie gospodynię „Kuchennych Rewolucji”. Tymczasem Magda Gessler opublikowała w sieci fotografię, na której jej włosy „padły”. Oto jak wygląda w nieco zmienionej fryzurze.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce
Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w PolsceMateusz Grochocki/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Magda Gessler bez loków. "Padły". Niewiarygodne jak się zmieniła

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce, która z powodzeniem prowadzi kilka lokali w kraju. Gwiazda pomaga również stanąć na nogi innym restauracjom, pokazując metamorfozy tych miejsc w swoim autorskim programie "Kuchenne Rewolucje".

Widzom show aż trudno wyobrazić sobie swoją ulubienicę bez bujnych loków, które są wręcz znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler. Tymczasem słynna restauratorka postanowiła nieco zaszaleć z fryzurą i pokazać się swoim fanom w odmienionej wersji. Najnowszym zdjęciem wywołała prawdziwą burzę. Nie zabrakło porównań do... Shakiry.

Magda Gessler słynie z bujnych blond loków
Magda Gessler słynie z bujnych blond lokówArtur ZawadzkiEast News

Internauci porównują Magdę Gessler do Shakiry. Wszystko przez nową fryzurę

Magda Gessler słynie z bujnych blond loków. Jak sama twierdzi, zdrowe oraz gęsto rosnące włosy są wynikiem odpowiedniej diety. Nieoceniona ma być również pomoc specjalistki, która doradza restauratorce. "Mam cudowną fryzjerkę. Poza tym zdrowo się odżywiam, co nie jest bez znaczenia" - przyznała w jednym z wywiadów dla JastrząbPost.

Widok Magdy Gessler bez loków jest prawdziwą rzadkością. Restauratorce zdarzyło się jednak pokazać w takim wydaniu kilkukrotnie. Teraz znów zrobiła ten wyjątek. W jej mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, na której gwiazda pozuje z lekko "rozkręconą" fryzurą.

"Wczoraj przed snem, po burzy... Włosy padły? Ale lubię taką burzę na głowie..." - napisała pod zdjęciem restauratorka.

W komentarzach pod fotografią wybuchła prawdziwa burza. Fani gwiazdy są zachwyceni jej chwilową zmianą. "Shakira inspirowała się fryzurą pani Magdy", "Nieład artystyczny na głowie jest modny i stylowy", "Bardzo ładnie, nawet lekko szamańsko co dodaje tylko uroku", "Ważne, że jest ogień i temperament w pani!", "Mnie właśnie tak podoba się pani bardziej. Jest tak subtelniej!" - piszą fani Magdy Gessler.

Czy Magda Gessler ma swoje włosy?

Wokół fryzury Magdy Gessler narosło już sporo teorii. Jedni uważają, że gwiazda zawdzięcza objętość swoich kosmyków przedłużanym pasmom, podczas gdy inni wierzą, że jej fryzura jest zasługą genów.

Sama zainteresowana podkreśla, że nie zagęszcza, ani nie przedłuża swoich włosów. Przyznaje jednak, że dokręca swoje pukle, aby nadać im sprężystości. "Żadnych doczepek! Ja tylko dokręcam moje włosy, bo nie są aż tak kręcone, ale to moje naturalne włosy" - zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Innego zdania jest jednak stylista, który miał współpracować ze słynną restauratorką. "Jej włosy są słabe i marne. Ma ich bardzo mało i właściwie nie wychodzi bez doczepek" - przyznał w rozmowie z tabloidem.

Niedobory krzemu. Pierwszym objawem są osłabione włosyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas