Magda Gessler schudła 13 kilogramów. Zdradziła swój sekret

Magda Gessler, restauratorka i gospodyni "Kuchennych rewolucji" pochwaliła się, że schudła już 13 kilogramów i świetnie czuje się we własnym ciele. Wysiłki gwiazdy zauważył także na Instagramie dietetyk kliniczny, Michał Wrzosek, który docenił, że chudnie powoli, zdrowo i nie promuje groźnych głodówek.

Magda Gessler schudła i czuje się doskonale
Magda Gessler schudła i czuje się doskonale Artur Zawadzki/REPORTER, WOJCIECH STROZYK/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER Reporter

Magda Gessler, najsłynniejsza polska restauratorka i osobowość telewizyjna, znana głównie z programu "Kuchenne rewolucje" nigdy nie ukrywała, że lubi dobrze i smacznie zjeść.

Kocham jeść, a właściwie kocham skubać, próbować. Nie najadać się w całości niczym. Mnie nudzi całe danie

- powiedziała kiedyś w wywiadzie, przyznając, że nieszczególnie liczy kalorie i nie przeszkadza jej kilka dodatkowych kilogramów.

Mimo to, restauratorka przyznała kilkukrotnie przed kamerą, że jest wielką fanką kuchni śródziemnomorskiej, kocha warzywa i owoce i unika chleba. Jakiś czas temu, za sprawą swojego syna, Tadeusza, postanowiła także ograniczyć mięso i dziś sięga po nie już tylko raz w tygodniu. Teraz poszła jednak o krok dalej, zmodyfikowała dietę i schudła aż 13 kilogramów! 

Magda Gessler schudła kilkanaście kilogramów. Oto jej sekret!

Magda Gessler przyznała ostatnio, że, choć nie stosuje żadnej drakońskiej diety, to udało się jej już zrzucić kilkanaście kilogramów! W rozmowie z "Party" zdradziła swój sekret.

Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera

- powiedziała.

W rozmowie z Wirtualną Polską Gessler zdradziła, że na śniadanie je zazwyczaj biały ser lub pije kefir, a później kawę i sok grejpfrutowy. Czasem pozwala sobie także na połówkę bułki z ulubioną konfiturą.

Podstawą porannego rytuału Magdy Gessler jest jednak szklanka gorącej wody z cytryną.

Dietetyk docenił dietę Magdy Gessler. Zwrócił też uwagę na jej wiek!

Metamorfozę i nową dietę Magdy Gessler postanowił skomentować dietetyk kliniczny, Michał Wrzosek, który na Instagramie pochwalił restauratorkę.  Wrzosek docenił, że gwiazda chudnie zdrowo i powoli i unika tak modnych, ale groźnych głodówek i detoksów.

Dietetyk z podziwem zauważył także, że, choć Magda ma 69 lat, to na swoim przykładzie pokazuje, że wiek nie stanowi żadnej przeszkody do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

My też jesteśmy pod wrażeniem!

Zobacz również: 

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 48: Zuzanna Grabowska i Paweł DomagałaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}