Reklama

Reklama

Magda Gessler wspiera kobiety i przedsiębiorców

Magda Gessler znana jest z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie aż milion użytkowników!

Restauratorka chętnie pokazuje w sieci, jak spędza wolny czas, dzieli się zdjęciami dzieci oraz ukochanego męża Waldemara, ale także zabiera głos na tematy społeczno-polityczne.

Pani Magda jest wśród kobiet, które wsparły protesty przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, do którego pozuje z czerwoną błyskawicą, narysowaną na dłoni. Gessler odesłała też do słów swojej córki - Lary, która także poparła protesty.

Gessler odniosła się także do decyzji polityków w sprawie zamknięcia restauracji. Zrobiła to oczywiście w swoim stylu, nagrywając z synem Tadeuszem zabawny filmik.

Reklama

Pod nagraniem restauratorka napisała: "Z Tadeuszem spotkanie daje nam dużo siły i nadziei. Życzymy wszystkim restauratorom siły do przetrwania tego dla nas już b. ciężkiego czasu. To co nas spotyka jest niesprawiedliwe do bólu i krzywdzące. Czy tłumy w innych przestrzeniach komercyjnych są bezpieczne gdzie wszyscy kumulują sie przy gofrach czy parówkach! I jeszcze jeden kopniak dla naszej branży" (pis. oryg.).

Fani dziękowali pani Magdzie za wsparcie w komentarzach, a jej zdjęcia znów polubiły tysiące osób. 

Zgadzacie się z jej wypowiedziami?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gessler | Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje