Reklama

Magda Steczkowska prezentuje wdzięki na plaży w Tajlandii. Fani oczarowani

Magda Steczkowska od kilku dni przebywa w Tajlandii, gdzie wybrała się wraz z mężem na wakacje. Pobyt w Azji relacjonuje na bieżąco w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni tym, co pokazuje piosenkarka - szczególnie spodobało się im ostatnie zdjęcie, na którym Steczkowska zaprezentowała swoją sylwetkę w bikini.

Kariera muzyczna Magdy Steczkowskiej

Magda Steczkowska to polska piosenkarka, artystka i osobowość medialna. Fakt, że pochodzi ze znanej, muzykalnie uzdolnionej rodziny, a także wieloletnia działalność w branży, tworzenie tekstów oraz talent wokalny przyniosły jej ogromną popularność. Poza realizowaniem zainteresowań związanych z muzyką Steczkowska brała też niejednokrotnie udział w telewizyjnych programach jak m.in. "Azja Express" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Ponadto aktywnie prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje codzienność, ale też relacjonuje ważne dla niej wydarzenia. Prywatnie Magda Steczkowska jest żoną Piotra Królika - perkusisty zespołów Indigo oraz Brathanki.

Reklama

Magda Steczkowska na wyjątkowych wakacjach w Tajlandii

Steczkowską na Instagramie obserwuje już 103 tys. internautów, z którymi piosenkarka jest w stałym kontakcie. Z mediów społecznościowych wiemy też, że artystka od kilku dni przebywa na rajskich wakacjach w Tajlandii i jak widać, jest zachwycona. Na Instagramie pojawiają się regularnie InstaStories oraz posty, na których celebrytka pokazuje jak spędza z mężem urlop w Azji. 

Kadry z malowniczymi krajobrazami, które pokazuje 47-latka zachwycają internautów. W komentarzach piszą, że zazdroszczą piosenkarce wypoczynku w takich okolicznościach. Szczególnie dużo polubieni zyskało najnowsze zdjęcia Steczkowskiej, na których w podskokach tańczy w wodzie, prezentując przy tym ciało w bikini. Internauci twierdzą, że ma doskonałą figurę i są pełni podziwu, że Steczkowska posiada tyle nieprzebranych zasobów energii.

Jak widać, posty Steczkowskiej na Instagramie mogą być dla jej fanów dawką motywacji do działania i zachętą do pozytywnego nastawienie. Tak udanego i wyjątkowego urlopu można małżonkom jedynie pozazdrościć.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama