Reklama

Magdalena Cielecka na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka pojawiła się cała na czarno

W Gdyni oficjalnie rozpoczął się tegoroczny Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Na wydarzeniu pierwszego dnia gościło wiele gwiazd - między innymi Magdalena Cielecka. Aktorka pojawiła się cała na czarno - uwagę szczególnie wróciły jej skórzane spodnie.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na czerwonym dywanie najwybitniejsi polscy artyści

18 września oficjalnie rozpoczęło się jedno z najważniejszych polskich wydarzeń filmowych - 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Już pierwszego dnia na czerwonym dywanie pojawiło się sporo znanych i cenionych gwiazd m.in. Ewa Kasprzyk, Marianna Zydek, Aleksandra Popławska, Andrzej Seweryn, Gabriela Muskała, Katarzyna Herman, Jan Holoubek, Magdalena Różczka i Sebastian Stankiewicz.

W gdyńskim teatrze nie mogło również zabraknąć wybitnej aktorki - Magdaleny Cieleckiej, o której w ostatnim czasie zrobiło się głośniej za sprawą serialu kryminalnego "Chyłka". W przeszłości występowała natomiast w wielu innych wysoko ocenianych produkcjach. Na tegorocznym festiwalu w Gdyni promowała film pt. "Lęk" - zagrała w nim jedną z głównych ról. Cielecka jak zawsze przykuwała uwagę - również z uwagi na dosyć oryginalną, ale bardzo modną stylizację.

Reklama

Zobacz też: 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych: Gala otwarcia

Magdalena Cielecka zaskoczyła oryginalną stylizacją w Gdyni. Pojawiła się cała na czarno

Aktorka tego dnia postawiła na czarny total look. Wybrała czarną, dopasowaną bluzkę, i długą, sięgającą do kostek, połyskującą narzutkę w tym samym odcieniu. Uwagę zwróciły również jej skórzane spodnie z wysokim stanem. Były to tzw. kuloty - rozszerzane dołem, o długości sięgającej za kolano. 

Na stopy założyła natomiast ciemnoszare szpilki, a w ręku trzymała czarną kopertówkę.  W kwestii dodatków, aktorka zdecydowała się na jeszcze na złotą bransoletkę.

Czytaj także: Magdalena Cielecka jest ikoną stylu. Jednak jej fryzura wzbudza emocje

Do kiedy potrwa Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni?

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych rozpoczął się w poniedziałek i potrwa jeszcze do soboty - 23 września. Podczas sześciu dni konkursu widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze krajowe produkcje, z kolei twórcy tych dzieł zawalczą o statuetki Złotych i Srebrnych Lwów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy